خدمات آنلاين و ديجيتال

كليه منابع اطلاعاتي ديجيتالي موجود در كتابخانه پژوهشگاه شامل كتب الكترونيكي (e-book)، مقالات، مجلات آنلاين و استانداردها، در كتابخانه ديجيتال سازمان‌دهي شده و از طريق سيستم نرم‌افزاري و شبكه رايانه‌اي پژوهشگاه، بدون محدوديت زماني و مكاني در دسترس عموم پژوهشگران و متقاضيان از هر ايستگاه شبكه قرار مي‌گيرد.

 

خدمات امانت

كليه منابع اطلاعاتي چاپي و ديجيتال موجود در آرشيو كتابخانه شامل كتاب، مجله، مقاله، گزارش پروژه و استاندارد، بر اساس آيين‌نامه و مقررات، به كليه اعضاي كتابخانه اعم از پژوهشگران پژوهشگاه و كتابخانه‌ها و ساير مراكز اطلاع‌رساني داراي تفاهم‌نامه همكاري، امانت داده مي‌شود.

بديهي است، جست‌وجو و تقاضاي موارد اماني توسط كليه متقاضيان از طريق غيرحضوري و سيستم نرم‌افزار تحت شبكه امانت كتابخانه از راه دور صورت مي‌گيرد و بلافاصله به تقاضاي ارسال‌شده از سوي متقاضي در سيستم امانت پاسخ داده و منبع اطلاعاتي توسط رابط كتابخانه به محل كار متقاضي تحويل مي‌شود. چنانچه منابع اطلاعاتي از سوي ساير كتابخانه‌ها و مراكز اطلاع‌رساني تقاضا شده باشد، بر اساس تفاهم‌نامه‌هاي همكاري اقدام مي‌شود.

مشاهده فعاليت اماني هر عضو

اعضاي كتابخانه مي‌توانند در صفحه اصلي جست‌وجوي كتابخانه در بخش سرويس‌هاي امانت، با استفاده از شماره عضويت و كلمه عبور در سيستم امانت، فعاليت‌هاي امانت خويش را مشاهده كنند. براي دسترسي به سيستم امانت، اينجا كليك كنيد.

خدمات دسترسي به اينترنت

تمامي پژوهشگران، دانشجويان و كارشناسان پژوهشگاه و ساير سازمان‌ها و شركت‌هاي صنعت نفت، مراكز تحقيقاتي و شركت‌هاي خصوصي مراجعه‌كننده به كتابخانه پژوهشگاه، بر اساس ضوابط و مقررات مندرج در آيين‌نامه در محل كتابخانه مي‌توانند از ايستگاه‌هاي كاري متصل به اينترنت و خدمات جست‌وجو و دريافت اطلاعات از ساير كتابخانه‌ها و مراكز استفاده كنند. اين خدمات به صورت رايگان و بر اساس نياز متقاضيان ارائه مي‌شود.

 

مطالعه و ارائه خدمات در محل كتابخانه

كتابخانه از ساعت 8:30 تا 16 آماده پذيرش متقاضيان استفاده از سرويس‌ها و منابع اطلاعاتي در محل كتابخانه است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


rss aparat instagram linkedin

کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت