EN

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت توسعه پترو ایران تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند

پژوهشگاه صنعت نفت،شركت توسعه پترو ايران،تفاهم‌نامه همكاري،محصولات دانش بنيان

تفاهم‌نامه همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت توسعه پترو ایران روز چهار‌شنبه 23 آذرماه در حاشیه نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش بنیان در صنعت نفت منعقد شد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، فراهم نمودن بستر و زمینه‌های لازم جهت همکاری مشترک به منظور بهره‌مندی از قابلیت‌ها و توانایی‌های طرفین از مهم‌ترین اهداف این تفاهم‌نامه محسوب می‌شود.

بر همین اساس، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و توسعه‌ای مورد نیاز شرکت پترو ایران با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت، برگزاری دوره‌های آموزشی ملی و بین‌المللی مشترک در حوزه فناوری و نوآوری و حمایت شرکت از پروژه‌های تحقیقاتی در راستای رفع نیاز‌های فناورانه از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه به حساب می‌آید.

همچنین برگزاری کار‌گاه‌های آموزشی مشترک در حوزه فناوری و نوآوری، حمایت علمی پژوهشگاه از فعالیت‌های دانش پایه شرکت پترو ایران در مرکز نوآوری، استفاده از زیرساخت‌های فنی و تجهیزات موجود در پژوهشگاه برای پیشبرد پروژه‌های تعریف شده در شرکت مورد نظر را باید از دیگر موضوعات تفاهم نامه منعقد شده میان طرفین دانست.

گفتنی است مدت این تفاهم‌نامه 2 سال است که میان رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و مدیر عامل شرکت توسعه پترو ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت به امضاء رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support