EN

با هدف گسترش همکاری ها

نشست مشترکی میان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت و گاز اروندان برگزار شد

نشست مشترکی میان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت و گاز اروندان، با هدف توسعه تعاملات طرفین، در این مجموعه برگزار شد.

نشست مشترکی میان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت و گاز اروندان، با هدف توسعه تعاملات طرفین، در این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر عیسی نویری، رییس پژوهش و فناوری شرکت نفت و گاز اروندان، در ابتدای این نشست، اولویت‌های پژوهش و فناوری شرکت نفت و گاز را اعلام و در ادامه نیز با توجه به تجربه و دانش پژوهشگاه صنعت نفت در حوزه‌های موردنیاز، بر توسعه تعاملات با هدف پاسخگویی به نیازهای کاربردی و فناورانه اروندان که به عنوان یکی از ارکان اصلی تولید نفت در شرکت ملی نفت ایران است تاکید کرد.

در ادامه این نشست، رییس پردیس پژوهش و توسعه انرژی و محیط زیست پژوهشگاه صنعت نفت و دیگر مدیران پژوهشکده این پردیس، به تشریح اهم پروژه‌های مختلف در حوزه‌های حفاظت صنعتی، محیط زیست و بیوتکنولوژی، بهینه سازی و توسعه فناوری‌های انرژی و مرکز پژوهش تجزیه و ارزیابی مواد پرداختند.

گفتنی است رییس پژوهش و فناوری شرکت نفت و گاز اروندان از آزمایشگاه‎ها و بخش‌های مختلف پردیس پژوهش و توسعه انرژی و محیط زیست نظیر آزمایشگاه‌های طیف سنجی مولکولی و کروماتوگرافی گازی، تجزیه عنصری، اسپکتروسکوپی جذب اتمی و همچنین حسگرهای زیست محیطی، تجهیزات تصفیه و بازیافت آب و دیگر بخش‌ها بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support