EN

دکتر توفیقی در مراسم آغاز سال کاری 1401

پژوهشگاه صنعت نفت می‌تواند نقش بزرگی در دانش بنیان کردن صنعت عظیم نفت ایفا کند

جشن سال نو 1401

به مناسبت آغاز سال کاری 1401، مراسمی با حضور رییس، معاونان، روسای پردیس‌ها و جمعی از کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن مرکز همایش‌های این مجموعه برگزار شد.

دکتر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان از زحمات تمامی کارکنان این مجموعه در سال 1400 قدردانی کرد و گفت: گزارش عملکرد پژوهشگاه در سال 1400 در حال نهایی شدن است که خوشبختانه شاهد نتایج خوبی در این گزارش می‌باشیم و رد پای تمامی همکاران در پردیس‌های سه‌گانه و ستاد را می‌توان در این گزارش مشاهده کرد.

وی با تاکید بر این‌که پژوهشگاه صنعت نفت روز‌های پایانی سال 1400 را با یک رویداد بسیار خوب به پایان برده است، تصریح کرد: به مناسبت رونمایی از اسناد تکمیل زنجیره ارزش نفت کوره که قرار است با دانش فنی محققان پژوهشگاه اجرایی شود، مراسمی با حضور وزیر نفت، نمایندگان مجلس و رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری در وزارت‌ نفت تشکیل شد که حضور این افراد نشان از اهمیت این پروژه و به ثمر نشستن تلاش محققان پژوهشگاه داشت.

ایشان تصریح کرد: در مراسم رونمایی که در سال گذشته برگزار شد، وزیر نفت و دیگر حاضرین با تعابیر مناسبی از زحمات تمامی کارکنان این مجموعه یاد کردند و از آینده‌ای نوید می‌دادند که پژوهشگاه نقش‌آفرینی بیشتری برای صنعت نفت خواهد داشت.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت به شعار سال نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به شعار سال 1401 که از سوی مقام معظم رهبری انتخاب شده است مسیر جدید و بزرگی برای پژوهشگاه صنعت نفت به عنوان یک سازمان پژوهش و فناوری و دانش بنیان باز خواهد شد و ما می‌توانیم با انجام فعالیت‌های فناورانه خود نقش جدی‌تری در دانش‌بنیان کردن صنعت نفت نسبت به گذشته داشته باشیم.

ایشان در ادامه تصریح کرد: در دیداری که چند ماه گذشته مقام معظم رهبری با فعالان اقتصادی داشتند بر موضوع دانش بنیان شدن صنعت به ویژه صنعت نفت تاکید داشتند و همچنین وزیر نفت و معاونان ایشان نیز راهبرد‌هایی را برای اجرایی شدن این امر به کار برده‌اند و به طور حتم پژوهشگاه صنعت نفت به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نهاد پژوهشی می‌تواند تکیه‌گاه صنعت نفت باشد و برای دانش‌بنیان کردن این صنعت عظیم ایفای نقش نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support