EN

دکتر توفیقی در مراسم معارفه سرپرست حراست پژوهشگاه صنعت نفت

دانش بنیان شدن صنعت نفت را از ماموریت‌های این پژوهشگاه دانست

انتصاب رئیس حراست پژوهشگاه صنعت نفت

روز سه شنبه 16 فرودین ماه، مراسم معارفه سرپرست جدید حراست پژوهشگاه صنعت نفت با حضور رئیس پژوهشگاه صنعت نفت، رئیس سازمان حراست صنعت نفت و جمعی از معاونان، مدیران و کارکنان واحد حراست در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

دکتر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در ابتدای این مراسم دانش بنیان کردن صنعت نفت را از ماموریت‌های اصلی پژوهشگاه صنعت نفت دانست و گفت: با توجه به شعار سال 1401 که از سوی مقام معظم رهبری انتخاب شده است خوشبختانه این سازمان به راحتی توانسته با تامین فناوری‌های مورد نیاز صنعت نفت به خصوص در شرایط تحریم جایگزین شرکت‌های خارجی شود.

وی در ادامه تصریح کرد : مراسمی که در روزهای پایانی سال 1400 به مناسبت رونمایی از اسناد تكميل زنجيره ارزش نفت كوره با دانش فنی محققان پژوهشگاه صنعت نفت  برگزار شد را می توان یک پایان کار مناسب برای این سازمان به حساب آورد که خوشبختانه وزیر نفت و معاونین ایشان نیز در این جلسه از این پروژه به خوبی یاد کردند.

وی در همین راستا افزود: به طور حتم این پروژه می‌تواند پالایشگاه بندرعباس را به یک پالایشگاه دانش بنیان با مشخصات و ویژگی‌های پالایشگاه‌هایی که در دنیا مطرح است تبدیل ‌کند.

به گفته توفیقی پژوهشگاه صنعت نفت یک دارایی برای وزارت نفت و صنعت نفت به حساب می‌آید و مهمترین نقش را در دانش بنیان شدن صنعت نفت ایفا خواهد کرد.

ایشان بر حفظ آرامش پرسنل در پژوهشگاه صنعت نفت که از مهمترین نیازهای این سازمان برای نقش آفرینی آن‌ها در فعالیت‎های عملیاتی و اجرایی محسوب می‌شود تاکید کرد و گفت: افرادی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند، نیروهای بسیار با ارزش از نظر توان علمی و فنی هستند که همواره به دنبال آخرین دانش و فناوری‌های روز دنیا هستند از این رو مهمترین خواسته و تلاش ما در این مجموعه حفظ محیطی آرام برای این افراد است تا این پژوهشگران بتوانند به طور شایسته‌تری به فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی خود ادامه دهند.

وی در خاتمه افزود: خوشبختانه پژوهشگاه صنعت نفت با 1600 نفر نیرو یکی از سالم ترین محیط‌ها و نهادهای کشور از نظر اخلاقی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به حساب می‌آید و همیشه باعث افتخار بنده است که در جمع این همکاران حضور دارم.

گفتنی است در پایان مراسم نیز رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و رییس سازمان حراست صنعت نفت ضمن تقدیر از زحمات رئیس پیشین واحد حراست برای آقای حامد جغتانی به عنوان سرپرست جدید واحد حراست پژوهشگاه صنعت نفت آرزوی موفقیت کرده و حکم جدید ایشان را نیز به وی اعطاء کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support