EN

با هدف توسعه و بومی سازی فناوری های صنعت روانکارها

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت ایرانول تفاهم نامه همکاری منعقد کردند

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت ایرانول تفاهم نامه همکاری منعقد کردند

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت ایرانول با هدف توسعه و داخلی سازی فناوری های مورد نیاز میان دو مجموعه، روز شنبه 24 اردیبهشت ماه تفاهم نامه همکاری فناورانه و دانش بنیان در صنعت روانکاری امضاء کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، این تفاهم نامه که مدت آن 5 سال می باشد اهداف مختلفی را دنبال می‌کند که می توان به همکاری و هم افزایی در جهت ایجاد و توسعه آزمایشگاه‎ها و پایلوت‌های تخصصی موردنیاز حوزه صنعت تولید انواع روانکارهای صنعتی، موتوری و محصولات وابسته، توسعه، تسهیل و تسریع معاملات فناوری با ایجاد بسترهای لازم جهت عرضه و تقاضا و همچنین رفع نیازهای فناورانه و دانش بنیان سیستم های فعلی و توسعه ای شرکت با استفاده از توانمندی پژوهشگاه اشاره کرد.

این گزارش می افزاید همکاری در اجرایی نمودن قانون استفاده حداکثری از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی در محدوده سرزمینی توسط کلیه مصرف کنندگان دولتی و خصوصی و استفاده از   مشوق‌های صادراتی از دیگر اهداف این تفاهم نامه می باشد.

گفتنی است این تفاهم نامه در دومین روز از بیست و ششمین نمایشگاه نفت تهران میان دکتر جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و مهندس مصطفی مومنی، سرپرست شرکت نفت ایرانول منعقد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *