EN

همزمان با روز روابط عمومی از دستاوردهای روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت رونمایی شد

همزمان با روز روابط عمومی از دستاوردهای روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت رونمایی شد

روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت در آخرین روز از نمایشگاه نفت تهران از سامانه ارتباط با مشتریان و وب سایت این مجموعه رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، سامانه ارتباط با مشتریان مرکز همایش‌های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت این قابلیت را دارد که تمام اطلاعات مشتریان شامل نام سازمان، آدرس و مشخصات شرکت و شماره تماس آنها را در خود ذخیره کند.

همچنین گزارش‌گیری به صورت کامل از تمامی مراسم برگزار شده در سالن همایش‌ها به تفکیک ماه و سال از دیگر ویژگی‌های این نرم افزار می باشد.

با توجه به این سامانه می‌توان مشتریان برتر و حائز اهمیت را شناسایی کرد و چنانچه نیاز به برقراری ارتباط بیشتر با آنها باشد بستر مناسب برای این امر را توسعه داد.

این گزارش می افزاید، با استفاده از این نرم افزار می‌توان تمام اطلاعات و رویدادهای مهم مرکز همایش را به صورت پیامک و یا ایمیل به مخاطبان ارسال کرد.

همچنین با به کارگیری از این بستر مناسب می‌توان اطلاعات و گزارش کاملی از تمامی سالن‌های مرکز همایش‌ها به دست آورد و این امر باعث می شود که تداخلی در برگزاری رویدادها ایجاد نشود.

رونمایی از وب سایت جدید پژوهشگاه صنعت نفت

براساس این گزارش در بیست و ششمین نمایشگاه نفت تهران نیز از وب سایت جدید پژوهشگاه صنعت نفت رونمایی شد.

گفتنی است وب سایت پژوهشگاه صنعت نفت در سال 93 مورد بازنویسی و طراحی قرار گرفته بود ولی این بار با طراحی جدید، پژوهشگاه صنعت نفت به دنبال آن است که تمام نیازهای مخاطبان، دانشجویان و کارآموزان را به نحو شایسته ای برطرف سازد.

از این رو با تحول تکنولوژی تصمیم بر آن شد که وب سایت این سازمان بار دیگر با هدف استفاده و بهره برداری بهینه کاربران مورد بازنگری قرار گیرد.

بر همین اساس با توجه به تاکید پژوهشگاه صنعت نفت بر توسعه پایدار و دوستدار محیط زیست بودن تلاش شده است که از این پس تمام بروشورها و کاتالوگ های چاپی به صورت فایل بر روی سایت بارگذاری شوند و دیگر به صورت کاغذی منتشر نشوند.

همچنین در وب سایت قبل تمام اطلاعات پردیس‌ها در وب سایت‌های مجزایی وجود داشت که در وب سایت جدید تمام اطلاعات پردیس‌های سه گانه نظیر خدمات آزمایشگاهی، نرم افزارها، پروژه و طرح‌های کلانشان به صورت کامل در یک وب سایت تجمیع شده است.

از دیگر ویژگی ‌های وب سایت جدید می‌توان به اطلاعات بروز شده در زمینه آموزش، کتابخانه، منابع، لغت نامه تخصصی، فعالیت های مسئولیت اجتماعی و اطلاعات مدیران اشاره کرد و می توان اذعان داشت طراحی جدید همگی در راستای استفاده بهینه کاربران و مخاطبان از وب سایت پژوهشگاه صنعت نفت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *