EN

در آخرین روز از نمایشگاه نفت تهران

8 قرارداد و تفاهم نامه میان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت‌های دانش بنیان، دانشگاه ‌ها و مراکز تحقیقاتی امضاء شد

پژوهشگاه صنعت نفت در آخرین روز از بیست و ششمین نمایشگاه نفت تهران 8 قرارداد و تفاهم نامه پژوهشی با دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی امضاء کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، چهار تفاهم نامه، دو قرارداد، یک موافقت نامه و یک توافق نامه حاصل تلاش پژوهشگاه صنعت نفت در آخرین روز از برگزاری این رویداد بین المللی است.

بر همین اساس پژوهشگاه صنعت نفت با شرکت‌های‌ ناموران پویش بالادستی، پژوهش و فناوری پتروشیمی، ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری‌، شتاب دهنده آیتک و شرکت رساشید، دانشگاه شهید بهشتی، شرکت پتروپالاتوس و دانشگاه اراک قرارداد و تفاهم نامه منعقد کرد.

بر همین اساس پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه اراک قرار است در زمینه بومی سازی و انتقال فناوری‌های جدید در صنایع نفت و گاز طی تفاهم نامه‌ای با یکدیگر همکاری کنند.

همچنین مقرر شده است دانشگاه شهید بهشتی در حوزه توسعه فناوری‌های نشانگرهای لرزه ای پتروفیزیکی در ارزیابی پتانسیل سنگ منشاء با پژوهشگاه صنعت نفت در تعامل باشد.

گفتنی است شرکت پتروپالاتوس یک قرارداد و یک توافق نامه با پژوهشگاه صنعت نفت منعقد کرد که مهمترین هدف از این همکاری دستیابی به دانش فنی ساخت غشاءهای اولترافیلتراسیون با کاربری تصفیه پساب در سه فاز است و همچنین شتابدهی ایده‌ها و کسب و کارهای نوآورانه در حوزه صنعت نفت و انرژی را می‌توان از دیگر موضوعات این همکاری برشمرد.

همچنین شرکت ناموران پویش بالادستی قرار است طی تفاهم نامه ای با پژوهشگاه صنعت نفت همکاری مشترک برای انجام کلیه خدمات مشاوره‌ای، مطالعاتی، تحقیقاتی و آزمایشگاهی در حوزه صنایع بالادستی را در برنامه خود قرار دهد.

این گزارش می افزاید پژوهشگاه صنعت نفت در ادامه فعالیت‌های خود در روز آخر نمایشگاه، تفاهم نامه ای با ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در زمینه فعالیت‌های اشتراکی، کارگاهی و آزمایشگاهی منعقد کردند.

قرارداد سه جانبه پژوهشگاه صنعت نفت و شتاب دهنده آیتک و شرکت صنایع روشنایی رساشید پایا از دیگر فعالیت‌های این سازمان می‌باشد. براساس این قرارداد مشارکت و همکاری پژوهشگاه صنعت نفت در ترویج مدل کسب و کار و کمک به ایجاد زیرساخت‌های تجاری سازی در مسیر ترویج مدل کسب و کار نوآورانه بازار بهینه سازی مصرف انرژی شرکت روشنایی رساشید، در دستور کار قرار گرفته است.

خاطر نشان می‌شود پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی تفاهم نامه‌ای در زمینه تولید غشاء‌های اولترافیلتراسیون و ماژول‌های غشایی مربوطه در کاربردهای متعدد در آخرین روز نمایشگاه منعقد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *