پژوهشگاه صنعت نفت

زيرپورتال پرديس پايين دستي پژوهشگاه صنعت نفت راه‌اندازي شد

 

 

روز دوشنبه 27 مهرماه  بخش فارسي زير پورتال پرديس پايين‌دستي پژوهشگاه صنعت نفت به منظور انعكاس هر چه بهتر دستاوردهاي اين پرديس و بخش عربي و روسي دو زير پورتال بالادستي و پرديس انرژي و محيط زيست راه‌اندازي شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت طراحي و پياده‌سازي زيرپورتال پرديس پايين دستي اين مجموعه به همت كارشناسان ارتباطات انجام و چهارمين زير پورتال پس از پرديس بالادستي، انرژي و محيط زيست و مركز همايش‌هاي بين‌المللي پژوهشگاه صنعت نفت است.

بر اساس اين گزارش پورتال پرديس پايين دستي پژوهشگاه صنعت نفت با نشاني downstream.ripi.ir در دسترس عموم قرار دارد  و شامل 47 هزار لغت 121 لينک با 22مجموعه است و اين زير پورتال به معرفي كامل اين پرديس پرداخته و اطلاعاتي نظير خدمات و محصولات، ‌دانش‌هاي فني و مالكيت معنوي(پتنت‌ها)،‌ راه‌حل هاي صنعتي و فرصت‌هاي همكاري را ارايه مي‌دهد.

اين گزارش حاكي است پورتال 4 زبانه پژوهشگاه به نشاني ripi.ir اولين پورتالي است كه در حوزه انرژي به زبان‌هاي فارسي، انگليسي، روسي و عربي طراحي و پياده‌سازي شده است و از آنجايي كه ماموريت پژوهشگاه خلق فناوري با تمركز بر توسعه پايدار است  و از سوي ديگر مخاطبان پژوهشگاه در سه حوزه بالادستي، پايين دستي و انرژي و محيط زيست تقسيم‌بندي مي‌شوند؛ از اين رو 4 زير پورتال در حوزه‌هاي مختلف به منظور تسريع روند اطلاع رساني و شفاف‌سازي فعاليت‌ها با تمركز بر حل مشكلات فناورانه حوزه صنعت نفت و گاز تهيه شده است.

گفتني است از طريق اين زيرپورتال مي‌توان به آخرين اخبار و دستاوردهاي اين پرديس دسترسي پيدا كرد و همچنين اخبار و اطلاعات ديگر اين سامانه همانند ديگر پورتال‌ها به سه زبان انگليسي عربي و روسي ترجمه خواهد شد.

اين گزارش حاكي است دو زير پورتال پرديس بالادستي و انرژي و محيط زيست پژوهشگاه صنعت نفت به دو زبان فارسي و انگليسي در نمايشگاه بيستم نفت تهران رونمايي و همچنين دو زبان روسي و عربي آن به تازگي تكميل و راه‌اندازي شده است.

گفتني است زير پورتال بالادستي پژوهشگاه به نشاني upstream.ripi.ir و زير پورتال پرديس انرژي و محيط زيست  اين مجموعه به نشاني energy.ripi.ir قابل استفاده است.

شايان ذكر است اولين پورتال چهار زبانه (فارسي، عربي، انگليسي، روسي) حوزه نفت و گاز ارديبهشت سال 93 در پژوهشگاه صنعت نفت با حضور رييس پژوهشگاه،‌ مدير كل روابط عمومي وزارت نفت و رييس روابط عمومي شركت ملي نفت ايران، ‌اساتيد دانشگاه‌ها و ديگر مديران پژوهشگاه رونمايي شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت