پژوهشگاه صنعت نفت

 

مجمع عمومي شرکت دانش بنیان تامين صنعت نفت سامان انرژي از مجموعه شرکت های اقماری دانش بنیان پژوهشگاه،روز چهار شنبه 13 مرداد ماه در سالن همایش های بین المللی پژوهشگاه برگزار شد.
دکتر منصور بزمی، رییس پردیس پایین دستی و رییس هیات مدیره شرکت فوق، در گفتگو با واحد ارتباطات با اشاره به برگزاری این مجمع گفت: دراین مجمع گزارش فنی، اجرایی ومالی ابتدای سال 94 تا پايان این سال ارائه شد که پروژه های انجام شده یا در دست اقدام و ترازنامه مالي شرکت، شامل آن می باشد.
 بزمی در ادامه افزود: خوشبختانه در گزارش حسابرس مستقل مالی شرکت که به سهامداران ارائه شد نیز، نقطه ای خاص دال بر عدم مغایرت یا نقاط منفی حسابرسی مشاهده نشده است. ولي پيشنهاداتي از طرف حسابرس ارائه شده كه شركت ملزم به اجراي آن در سال 95 مي باشد.
رییس هیات مدیره شرکت در رابطه با فعالیت های آتی این شرکت در سال جاری گفت: اهم تمرکز شركت فوق در سال 95 راه اندازی پروژه خط تولید روغن کمپرسور CNG به عنوان اولین خط تولید دانش بنیان اين شركت است که می بایست حداکثر شش ماه بعد از گرفتن گواهی از شركت ملي پالایش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران که در حال تست میدانی است اجرایی و اولین کار پژوهشگاه در اين شركت تجاری سازی شود.
بزمی با اشاره به فعالیت های شرکت درحوزه پایین دستی،از ورود آن به حوزه بالا دستی خبر داد و گفت: تا قبل از این، شرکت فعالیت های پایین دستی چون تولید مواد شیمیائی و کاتالیست را در دستور كار داشت و بر اساس تصمیم مجمع و تغییر در اساسنامه  قرار شد در صنایع بالادستی چون؛حفاری،تامین اقلام بالا دستی،تولید و تامین مواد شیمیائی مورد نیاز در این حوزه نیز فعالیت کند.
وی در خاتمه، با اشاره به پیشنهاد پژوهشگاه برای برگزاری نشست های آتی مجمع در این مرکز  تاکید کرد؛  شرکت نباید صرفا به انجام پروژه هاي پژوهشگاه صنعت نفت بسنده کرده و مي بايست  فعالیت های خود را در خارج از پژوهشگاه نیز توسعه دهد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت