پژوهشگاه صنعت نفت

از سوي سازمان ملي استاندارد ؛

گوا‌هي نامه تاييد صلاحيت آزمايشگاه همكار براي مركز پژوهش و توسعه فناوری‌های نفت کرمانشاه صادر شد

 

 

 

مركز پژوهش و توسعه فناوری‌های نفت کرمانشاه، زير مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت،برای هشتمین دوره، گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار از سازمان ملی استاندارد ( اداره کل استاندارد استان کرمانشاه) در زمینه آنالیز فرآورده‌های نفتی همانند بنزین، گازوئیل، نفتا، مواد قیری، حلال، نفت کوره و روغن‌های صنعتی و همچنین آزمایش‌های فیزیکی و شیمیایی آب را دريافت كرد.

به گزارش ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، اين مرکز تا به امروز به پشتوانه‌ي کادر علمی متخصص و با استفاده از تجهيزات و دستگاه‌های پیشرفته موجود در منطقه و پژوهشگاه توانسته است علاوه بر انجام پروژه‌هاي متعدد در قالب طرح‌هاي علمي - پژوهشي با رويكرد کاربردی-اجرایی، خدمات آزمایشگاهی در زمینه‌های مختلف مورد نیاز صنایع نفتی و غیر نفتی، گمرکات، ادارات استاندارد و سازمان حفاظت محیط زیست در منطقه را نیز ارائه دهد.

اين گزارش مي‌افزايد با توجه به وجود گمرکات فعال با حجم بالای واردات، صادرات و ترانزیت فرآورده‌های نفتی در منطقه غرب و همچنین فعالیت صنایع بزرگ نفتی، لزوم فعالیت مرکزی توانمند جهت ارائه خدمات آزمایشگاهی تخصصی مورد نیاز این سازمان‌ها ضروری است.

بر پايه اين گزارش، مركز پژوهش و توسعه فناوری‌های نفت کرمانشاه در سال 1379 به منظور ارائه خدمات آزمایشگاهی و پژوهشی به صنايع نفتي و غير نفتي غرب کشور در شهر كرمانشاه احداث و شروع به فعالیت كرده است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت