پژوهشگاه صنعت نفت

فراخوان مقاله شانزدهمين كنگره ملي خوردگي و سومين كنگره خوردگي در صنعت نفت

 

 

 

 

فراخوان مقاله شانزدهمين كنگره ملي خوردگي ايران و سومين كنگره خوردگي در صنعت نفت با محوريت مديريت خوردگي از تير ماه آغاز و تا 10 شهريور نيز ادامه خواهد يافت و نتايج داوري مقالات 15 مهر ماه اعلام خواهد شد.

دكتر جابر نشاطي رئيس پژوهشكده حفاظت صنعتي پژوهشگاه صنعت نفت و رئيس انجمن خوردگي ايران، با بيان اينكه اين دو كنگره به صورت هم زمان طي روز‌هاي 3 تا 5 آذر ماه برگزار خواهد شد؛ گفت: متخصصان، صنعت‌گران، محققان و دانش پژوهان و ذينفعان مي‌توانند در سر فصل‌هاي مختلفي شركت‌ كرده و با ارسال مقاله، ثبت نام در كارگاه‌ها، نمايشگاه و برنامه‌هاي جانبي در اين رويداد علمي حضور داشته باشند.

نشاطي درخصوص زمان ثبت نام در اين كنگره اعلام كرد: علاقه‌مندان مي‌توانند از ابتداي مرداد تا بيستم آبان ماه سال جاري براي ثبت نام اقدام و براي كسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اينترنتيripi.ir  يا congress.ica.ir   مراجعه كنند.

اين مقام مسئول با اشاره به متنوع بودن محورهاي دو كنگره اظهار داشت: مدیریت خوردگی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی،  مدیریت ارزیابی ریسک خوردگی در مراحل بهره‌برداری، روش‌های نوین پایش و کنترل خوردگی در واحدهای عملیاتی و خطوط لوله انتقال و ارزیابی خسارات مستقیم و غیر‌مستقیم خوردگی  از مهم‌ترين محورهاي شانزدهمين كنگره ملي خوردگي ايران و سومين كنگره خوردگي در صنعت نفت محسوب مي‌شود.

وي در ادامه تصريح كرد: روش‌های جلوگیری از خوردگی ( پوشش و... )، پدافند غیر عامل در خوردگی ، فناوری نانو و مواد پيشرفته، خوردگی در دماهای بالا، خوردگی میکروبی و بیو‌مواد، خوردگی در سامانه آب و فاضلاب، خوردگی در صنایع و تاسیسات دریائی و  تحقیق و توسعه در علم خوردگی​ از ديگر محورهاي اين دو كنگره است.

رييس انجمن خوردگي ايران با تاكيد بر اين‌كه  دو كنگره ذكر شده به همراه کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه جانبی، برگزار خواهد شد، افزود: مدیریت خوردگی، حفاظت کاتدی، پوشش‌های محافظ خوردگی،  نقش آب و کنترل خوردگی و پایش خوردگی از مهم ترين عناوين كارگاه‌هاي آموزشي اين دوره از كنگره محسوب مي‌شوند.

خاطر نشان مي‌شود  شانزدهمين كنگره ملي خوردگي و سومين كنگره خوردگي در صنعت نفت با همكاري پژوهشگاه صنعت نفت و انجمن ملي خوردگي ايران در مركز همايش‌هاي بين‌المللي پژوهشگاه صنعت نفت برگزار مي‌شود.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت