پژوهشگاه صنعت نفت

رييس پژوهشكده حفاظت صنعتي پژوهشگاه صنعت نفت بيان داشت:

سرفصل های جدید در شانزدهمين كنگره ملي خوردگي و سومين كنگره خوردگي در صنعت نفت

 

 

 

با توجه به اهميت موضوع خوردگي در صنايع مختلف، سرفصل‌ هاي جديدي در حوزه‌هاي خودروسازي، هوايي، دريايي و فولاد در شانزدهمين كنگره ملي خوردگي و سومين كنگره خوردگي در صنعت نفت اعلام شد.

دكتر جابر نشاطي، رييس پژوهشكده حفاظت صنعتي پژوهشگاه صنعت نفت و رييس انجمن خوردگي ايران، با اعلام اين خبر افزود: سومين كنگره خوردگي در صنعت نفت با حضور اساتيد، پژوهشگران، محققان، متخصصان، دانشجويان و صنعتگران برگزار خواهد شد و علاوه بر حوزه‌هاي هر ساله همانند نفت،‌گاز، پتروشيمي و صنايع نظامي سرفصل‌هاي جديدي براي اين همايش تعريف شده است.

نشاطي در ادامه افزود:تاكنون 110 مقاله با محوريت‌هاي مختلف به دبيرخانه كنگره ارسال شده است كه با توجه به استقبال به‌عمل آمده پيش بيني مي شود اين تعداد به بيش از 200 مقاله افزايش يابد.

وي اخرين مهلت ارسال مقالات به دبيرخانه كنگره را چهارم مهر‌ماه اعلام كرد و گفت: محققان و صاحبان صنايع مي توانند در سرفصل‌هاي جديد شركت كرده و با ارسال مقاله و ثبت نام در اين رويداد بزرگ علمي_ كاربردي حضور داشته باشند.

خاطر نشان مي شود شانزدهمين كنگره ملي خوردگي و سومين كنگره خوردگي در صنعت نفت، از سوم تا پنجم آذر ماه با همكاري پژوهشگاه صنعت نفت و انجمن ملي خوردگي ايران در مركز همايش‌هاي بين‌المللي پژوهشگاه صنعت نفت برگزار مي‌شود.

گفتني است مهلت ارسال مقلات به دبيرخانه اين همايش تا 4 مهر ماه جاري است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت