پژوهشگاه صنعت نفت

حضور پررنگ پژوهشگاه صنعت نفت در  سي و هشتمين همايش شيمي نيروگاهي كشور

 

 

 

سی و هشتمین همایش شیمی نیروگاهی كشور به ميزباني شركت مديريت بهره‌برداري توليد برق فارس و با مشاركت فعال پژوهشگاه صنعت نفت طي روزهاي 28 و 29 مهرماه در دانشگاه صنعتي شيراز برگزار شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، کنترل شیمیایی وخوردگی، شیمی و محیط زیست، سوخت و روغن و  رنگ،پوشش و حفاظت کاتدی از محورهاي اين همايش محسوب مي‌شوند.
بر اساس اين گزارش فرایندهای شیمیایی، آنالیز شیمیایی و بررسی مشکلات شیمی نیروگاه از ديگر محورهاي اين همايش دو روزه است.

گفتني است در اين همايش نمايندگان تمامي نيروگاه‌هاي كشور و همچنين برخي شركت‌هاي ارايه دهنده خدمات و كالاهاي مرتبط حضوري فعال داشته‌اند.

بر همين اساس متخصصان و كارشناسان پژوهشگاه صنعت نفت با ارايه مقالات علمي و برپايي غرفه‌اي اختصاصي توانمندي‌هاي اين مركز علمي را به معرض نمايش گذاشتند.

بر اساس اين گزارش با توجه به كارگاه تخصصي در نظر گرفته شده از سوي پژوهشگاه صنعت نفت، روساي پژوهشكده‌هاي انرژي، محيط زيست و حفاظت صنعتي و گروه آناليز،  توانمندي‌هاي زيرمجموعه‌هاي خود را ارايه و همچنين با ديگر متخصصان اين حوزه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

علاوه بر اين نماينده مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي كه قائم مقام كميسيون توليد ملي و برنامه و بودجه مجلس نيز هستند و همچنين مديرعامل شركت مديريت بهره‌برداري توليد برق فارس از غرفه پژوهشگاه صنعت نفت بازديد كردند.

اين گزارش حاكي است در حاشيه اين همايش پيشنهاد عقد تفاهم‌نامه پژوهشگاه صنعت نفت با بيمه مركزي از سوي دكتر قادري، قائم مقام كميسيون توليد ملي و برنامه و بودجه مجلس مطرح شد و به منظور اجرايي شدن اين امر مقرر شد جلسه اي مشترك با مسولان پژوهشگاه داشته باشند و قول هرگونه همكاري از طرف كميسيون مربوطه را ايشان دادند.

بر همين اساس قائم مقام كميسيون توليد ملي و برنامه و بودجه مجلس به كارگيري توانمندي‌هاي پژوهشگاه در خصوص همكاري با بيمه مركزي به منظور ارزيابي و تاييد فني قطعات نيروگاهي را مورد تاكيد قرارداد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت