پژوهشگاه صنعت نفت

شانزدهمين همايش ملي خودرگي مورد حمايت سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشوري

 

 

شانزدهمين همايش ملي خودرگي در ليست رويداد‌هاي مورد تاييد و موافقت كارگروه ساماندهي همايش‌هاي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشوري قرار گرفت.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، با توجه به درخواست دبير شانزدهمين همايش خوردگي مبني بر برگزاري اين همايش، سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور طي نامه‌اي با برپايي همايش مذكور موافقت كرد.

بر همين اساس اين همايش با رويكرد مديريت خوردگي با حضور اساتيد، پژوهشگران، محققان، متخصصان و صنعتگران حوزه هاي مختلف فولاد، خودروسازي، نظامي، نفت، گاز و پتروشيمي و همچنين واحدهاي حوزه عملياتي برگزار می شود.

بر اساس اين موافقت‌نامه هر گونه حمايت مالي و يا اعزام كاركنان به اين همايش از سوي دستگاه‌هاي اجرايي با توجه به رعايت قوانين و مقررات قابل انجام است.

اين گزارش حاكي است، پس از برگزاري اين همايش ملي ، پژوهشگاه صنعت نفت موظف است گزارش كاملي از دستاوردهاي علمي، ارزيابي شركت كنندگان در خصوص اهداف و كيفيت اجرايي و علمي، تعداد مدعوين و سخنرانان و ميزان موفقيت همايش در ارايه راهكارهاي علمي و عملي را به صورت مستند تهيه و به دبيرخانه كارگروه مستقر در مركز آموزش مديريت دولتي ارسال كند.

خاطر نشان مي‌شود مدير كل و دبير كميته مديريت خوردگي معاونت امور مهندسي وزارت نفت نيز با توجه به سومين نشست شوراي عالي ساماندهي اين وزارت‌خانه و مجوز اعطا شده به برگزار كنندگان اين همايش بر ضرورت ثبت نام و معرفي اسامي متقاضيان در سايت كنگره به نشاني www.ica.ir تاكيد كرد.

گفتني است اين همايش در روزهاي سوم تا پنجم آذر ماه سال جاري در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت