پژوهشگاه صنعت نفت

در شانزدهمین کنگره ملی خوردگی ؛

اجرای سند مدیریت خوردگی در تمامی صنایع مورد تاكيد قرار گرفت

 

 

در شانزدهمین کنگره ملی خوردگی بر اجرای سند مدیریت خوردگی در صنعت نفت و همچنین اجرای آن در دیگر صنایع نظیر نيروگاه ها صنايع هسته‌اي، دفاعي و فولادسازي كشور تاکید شد.

 دکتر جابر نشاطی، رییس پژوهشکده حفاظت صنعتی و رییس انجمن خوردگی ایران با اشاره به برگزاری شانزدهمین کنگره ملی خوردگی ایران و سومین کنگره خوردگی نفت گفت: كنگره ملي خوردگي ايران با محوريت مديريت خوردگي با بيش از 700 نفر از كارشناسان خبره صنعتي، دانشگاهيان و دانشجويان در روز  سوم آذر ماه آغاز و با ارایه سخنرانی های مرتبط با این حوزه و همچنین برگزاری پانلهای متفاوت، در روز چهارم آذر ماه به كار خود پايان داد.

وی افزود:  اين كنگره با مشاركت كليه صنايع نظير صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، نيروگاهي، هسته‌اي، دفاعي و فولادسازي برگزار و ابعاد مختلف سند مديريت خوردگي مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نشاطی به حضور گسترده شرکت های خصوصی در این همایش اشاره کرد و گفت: استقبال بخش خصوصي در اين كنگره هم قابل توجه بود و بيش از سي شركت خصوصي و دانش بنيان توانمنديهاي خود را در زمینه ارائه خدمات علمي و آزمايشگاهي در معرض ديد علاقمندان علم خوردگي قرار دادند.

نشاطی افزود: استقبال شركت كنندگان از برنامه‌هاي جانبي نظير بازديد از پژوهشكده حفاظت صنعتي پژوهشگاه صنعت نفت قابل توجه بود و بيش از 120 نفر با توانمندي هاي اين پژوهشكده آشنا شدند.

وی در خاتمه با بیان این که در بخش انتشارات، كتابهاي انجمن خوردگي ايران مورد توجه شركت كنندگان قرار گرفت افزود: در اين كنگره برای اولين بار كتاب نمايشگاهي كه مجموعه‌اي از توانمنديهاي شركت‌هاي حاضر در كنگره بود جمع‌آوري و چاپ شد و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت