پژوهشگاه صنعت نفت

اردوي كاركنان فرزندان پژوهشگاه صنعت نفت آغاز بكار كرد

 

 

 

 

اردوي تابستاني فرزندان كاركنان پژوهشگاه صنعت نفت از روز يكشنبه چهارم مرداد ماه با هدف کسب تجربه در زمینه‌های مختلف اجتماعی، اخلاقی و فرهنگی در اين مركز به مدت يك‌ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت اردوي تابستاني فرزندان كاركنان بر اساس مصوبات شوراي فرهنگي اين مركز و همچنين توسط امور ورزش معاونت پشتيباني و واحد ارتباطات در دو بخش ورزشي و فرهنگي براي دانش آموز دختر و پسر برگزار خواهد شد.

بر اساس اين گزارش كلاس‌هاي روان‌خواني قرآن كريم،‌ داستان و آموزه‌هاي قرآني، طراحي و نقاشي، شعر و ادب پارسي، آشنايي با نفت و پژوهش و كارگاه خلاقيت، براي بخش فرهنگي اين اردو در نظر گرفته شده است و علاوه بر اين مي‌توان مواردي همچون کمک به فرآیند اجتماعی شدن و ارتقای مهارت‌های اجتماعی، ایجاد زمینة مناسب برای رشد وشکوفایی استعدادهای فردی و آشنايي با فريضه نماز را از مهم‌ترين اهداف اين اردو دانست.

اين گزارش حاكي است براي بخش ورزشي اردوي تابستاني نيز آموزش رشته‌هاي ورزشي ، واليبال، شنا، پينگ پنگ، فوتسال و شطرنج پيش‌بيني شده است.

گفتني است در اين اردو از اساتيد و مربيان كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان تهران براي آموزش 80 پسر و 85 دختر در دو مقطع ابتدايي و راهنمايي، دعوت به همكاري شده است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت