پژوهشگاه صنعت نفت

 

شرکت بزرگ نفتی روسی گازپروم Gazpromاسپانسر اصلی نمایشگاه و کنفرانس بین المللی RAO / CIS میباشد. گازپروم به عنوان یکی از شرکت های برجسته و شناخته شده روسی در قطب شمال پروژه های بزرگی را در دست اجرا دارد.

گازپروم یک شرکت جهانی در زمینه انرژی است که فعالیت های اصلی شرکت عبارتند از: اکتشاف، تولید، حمل و نقل، ذخیره سازی، پردازش و فروش گاز و نفت، گاز به عنوان سوخت خودرو و همچنین تولید و فروش انرژی الکتریکی می باشد.

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی RAO / CIS Offshore 2017 با حمایت دولت روسیه برگزار شده و یک رویداد مهم در توسعه قطبی روسیه و فلات قاره محسوب می شود.

از سال 1993 کارشناسان شرکت های برجسته روسی و بین المللی در سن پترزبورگ گرد هم می آیند و د مورد توسعه نفت و گاز دریایی تبادل اطلاعات می نمایند، هدف این گردهمایی مطالعه جدیدترین روش های تحقیق و بررسی زمین شناسی نفت و گاز، آشنایی با فنآوری های پیشرفته و تجهیزات جدید، همکاری های بین المللی و توسعه پروژه های جدید میباشد.

لازم به ذکر است که سیزدهمین نمایشگاه بین المللی و کنفرانس اکتشاف منابع نفت و گاز قطب شمال، روسیه و فلات قاره کشورهای مستقل مشترک المنافع از 12 تا 15 سپتامبر 2017 در شهر سنت پترزبورگ روسیه برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه و کنفرانس بین المللی علاوه بر گازپروم شرکت های بزرگ روسی همچون لوکویل و روسنفت و همچنین شرکتهای خارجی از کشورهای انگلستان، آلمان، قزاقستان، کانادا، هلند، نروژ، ایالات متحده آمریکا، فنلاند، سوئیس، از جمله شرکت های Aker Arctic Technology، DNV GL، General Electric Oil & Gas، KBR، Kvaerner، Siemens، TechnipFMC و ... حضور دارند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت