پژوهشگاه صنعت نفت

كاروان انتظار در محضر كريمه اهل بيت عليهم السلام

 

 

جمعي از كاركنان پژوهشگاه به همراه خانواده‌ هاي خود چهارشنبه شب 24 تير ماه مصادف با بيست و نهم رمضان با هدف بهره‌برداري بيشتر كاكنان و خانواده‌ هايشان از فضاي معنوي اين ماه به حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله عليها) و مسجد مقدس جمكران مشرف شدند.

به گزارش واحد خبر ارتباطات در برنامه‌اي كه به پيشنهاد شوراي فرهنگي و تصويب رياست پژوهشگاه و همت ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت تدارك شده بود كه 270 نفر از كاركنان اين مركز به همراه خانواده‌هاي خود، براي انجام سفري زيارتي عازم شدند.

بر اساس اين گزارش كاركنان پژوهشگاه پس از صرف افطار در شهر قم، در حرم مطهر حضرت معصومه (س) حضور يافتند كه اين برنامه حود يك ساعت و نيم به طول انجاميد؛ همچنين سفر با حركت از قم به سمت مسجد مقدس جمكران ادامه يافت و حوالي نيمه شب، اتوبوس‌هاي حامل كاركنان پژوهشگاه به مسجد جمكران رسيد.

اين گزارش حاكي است در مسجد مقدس جمكران مراسم سخنراني با موضوع مهدويت توسط حجت الاسلام مقدم و زيارت آل ياسين با نواي مداح اهل بيت رجب فردي برگزار شد و همچنين زايران به مدت يك ساعت مشغول به انجام اعمال شخصي خود در اين مكان مقدس شدند.

اين گزارش مي‌افزايد مراسم تا نزديكي‌هاي سحر ادامه داشت و افراد حاضر در سفر پس از صرف سحري اقامه نماز جماعت صبح به سمت تهران حركت كردند.

بر اساس اين گزارش هدف از برپايی اين كاروان پاسداشت و توسعه فرهنگ مهدويت و انتظار بوده و همچنين بهره‌برداري بيشتر كاركنان اين مركز از ماه پر فضيلت رمضان است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت