پژوهشگاه صنعت نفت

با همت واحد ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت؛

كانال ويژه پژوهشگاه در سايت آپارات راه اندازي شد

 

 

با هدف گستره دامنه اطلاع رساني پژوهشگاه، به كارگيري ابزار ارتباطي نوين و استفاده بهينه از بستر هاي موجود، كانال ويژه پژوهشگاه در سرويس اشتراك ويديو (شبكه آپارات) راه اندازي شد.

به گزارش واحد خبر پژوهشگاه، ارتباطات اين مركز به منظور معرفي فناوري هاي خلق و توسعه يافته، دستاوردهاي متخصصان و كارشناسان پژوهشگاه صنعت نفت از ابزارهاي مختلف موجود همانند سايت آپارات به دليل فراگيري آن در كشور استفاده مي كند.

بر اساس اين گزارش، ارتباطات پژوهشگاه ضمن انتشار اخبار و گزارشات مكتوب درصدد برآمده است تا در سال 94 و با اقدامي جديد در توليد و انتشار اخبار و گزارش تصويري نيز گامي موثر بردارد؛ بر همين اساس يكي از بسترهاي قابل استفاده براي معرفي فناوري هاي اين مجموعه به صورت بصري استفاده از سايت آپارت است و علاقه مندان مي توانند گزارش تصويري خبرهاي مرتبط با پژوهشگاه را از طريق aparat.com/ripi مشاهده كنند.

اين گزارش حاكي است تاكنون 21 نمونه كار تصويري بر روي سايت آپارات بارگذاري شده است كه خبرهايي نظير طراحي گريس هاي سرچاهي، بكارگيري فناوري پيشرفته راكتور دوغابي براي احداث واحد نيمه صنعتي توليد سوخت مايع از گاز ، رونمايي از فناوري پارسي سول و بازديد قائم مقام وزير نفت از پژوهشگاه از اين موارد به شمار مي روند.

بر اساس اين گزارش از طريق اين روش مي توان گزارش هاي كامل و جامعي را به منظور بهره برداري مخاطبان، صاحبان صنعت، ذينفعان و اصحاب رسانه بر روي سايت مورد نظر قرار داد.

گفتني است موضوعاتي همچون مجلات تصويري، گزارشات خبري، معرفي فناوري هاي خلق شده و توسعه يافته و همچنين دستاوردها با تمركز بر حل مشكلات صنعت نفت و گاز از مهم ترين مواردي است كه مي توان از طريق اين سايت معرفي كرد.

خاطر نشان مي شود استفاده از سايت آپارات براي انعكاس دستاوردهاي پژوهشگاه يكي از فاز هاي در حال انجام است و پياده سازي و بهره برداري از ساير بسته هاي ارتباطي به عنوان فاز بعدي در زمان اجرايي شدن متعاقبا اطلاع رساني خواهد شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت