پژوهشگاه صنعت نفت

با هدف استفاده بهينه از توانمندي هاي طرفين و حل مشكلات صنعت به امضا رسيد؛

تفاهم نامه پژوهشگاه صنعت نفت و پرديس دانشكده هاي فني دانشگاه تهران

 

 

تفاهم نامه همكاري علمي، پژوهشي و آموزشي بين دانشكده مهندسي مكانيك پرديس دانشكده هاي فني دانشگاه تهران و پژوهشگاه صنعت نفت با هدف استفاده بهينه و هم افزايي از توانمندي هاي طرفين براي انجام مجموعه اي از طرح هاي پژوهشي، كاربردي و ملي به امضاء رسيد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت،مهندس امير عباس حسيني، جانشين و معاون فناوري و روابط بين الملل پژوهشگاه، با تاكيد بر اين كه الزامات و راهكارهاي قانوني براي همكاري هاي بيشتر بين مراكز آموزشي و پژوهشي فراهم است گفت: روز دوشنبه 12 مرداد ماه تفاهم نامه اي در حوزه انرژي و محيط زيست با محوريت پژوهشكده توسعه و بهينه سازي فناوري هاي انرژي بين پژوهشگاه و دانشكده مهندسي مكانيك دانشگاه تهران منعقد شد.

وي با تاكيد بر همكاري هاي دوجانبه افزود: فعاليت هاي مشترك در زمينه بهينه سازي و كاهش شدت مصرف انرژي، توسعه موتورهاي احتراق داخلي و بهبود كيفيت سوخت، توسعه دانش فني انرژي هاي تجديد پذير و انجام پروژه هاي مشترك مورد علاقه طرفين از مهم ترين موارد ذكر شده در اين تفاهم نامه است.

حسيني با اشاره به حضور اساتيد و محققين طرفين در جلسات مشترك تصريح كرد: بايد از توانمندي ها و پتانسيل هاي دانشگاه ها و پژوهشگاه ها به نحو شايسته در راستاي اهداف و سياست هاي وزارت نفت و صنعت استفاده حداكثري كرد.

گفتني است پس از انجام مذاكرات بين طرفين، تفاهم نامه اي بين دكتر ناصر سلطاني، رييس دانشكده مهندسي مكانيك و امير عباس حسيني، معاون فناوري و روابط بين الملل پژوهشگاه به منظور همكاري هاي مشترك و استفاده از امكانات دو جانبه اين دو مركز به امضاء رسيد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت