پژوهشگاه صنعت نفت

با هدف تسهيل و سرعت بخشيدن دسترسي به اطلاعات تخصصي؛

كارگاه معرفي محصولات آنلاين انتشارات "JONE WILEY"در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد

 

 

 

 

نخستين نمايشگاه كتاب و كارگاه معرفي محصولات آنلاين انتشارات آوند دانش، نماينده انحصاري انتشارات "JONE WILEY"در ايران، در روزهاي شنبه تا دوشنبه 17 تا 19 مرداد ماه با هدف تسهيل و سرعت بخشيدن دسترسي پژوهشگران و محققين صنعت نفت به منابع، كتاب‌هاي مرجع، فني و تخصصي از طريق كتابخانه پژوهشگاه صنعت نفت، برگزار مي‌شود.

محمد حميد ايجازي، معاون برنامه‌ريزي پژوهشگاه، با بيان‌ اين مطلب افزود: با توجه به ضرورت نهادينه شدن فرهنگ كتاب و كتاب خواني در كشور، سرعت تغيير فناوري و استفاده از رايانه به عنوان جزء تفكيك ناپذير زندگي امروزه،‌ استفاده از كتاب الكترونيك (E- BOOK ) اجتناب ناپذير شده است؛ بنابراين با هماهنگي حوزه مديريت دانش، برنامه ريزي‌هاي لازم براي برگزاري كارگاه معرفي محصولات آنلاين"JONE     WILEY" انجام شد.

ايجازي با اشاره به كاهش مراجعه حضوري پژوهشگران به كتابخانه‌‌ها،‌ يكي ديگر از اهداف اساسي اين نمايشگاه را ارتباط بيشتر ميان كتابخانه، محققان و كارشناسان اين سازمان بر شمرد و اظهار داشت: اميدوارم اينگونه نمايشگاه‌ها همواره در سازمان‌هاي پژوهشي برگزار شود و از آن‌جايي كه پژوهشگاه به عنوان قطب كتاب صنعت نفت به حساب مي‌آيد، تصميم داريم طي يك سال آينده با دعوت از ناشران برجسته و به نام، حداقل 6 نمايشگاه تخصصي كتاب برگزار كنيم.

معاون برنامه ريزي پژوهشگاه، افزود: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده قرار است ضمن ايجاد ارتباط نزديك با كتابخانه مركزي صنعت نفت، از تجربيات اين همكاران استفاده كرده و نسبت به ارتقا سطح كيفي خدمت رساني به همكاران و پژوهشگران تلاش كنيم.

گفتني است در اين نمايشگاه ضمن ارائه و نمايش نشريات، كتاب‌هاي الكترونيكي، مراجع الكترونيكي،‌ دستور كارهاي الكترونيكي و بانك‌هاي اطلاعاتي فني و تخصصي، طي دو روز، كارگاه‌هاي آشنايي با اين محصولات نيز برگزار مي شود.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت