پژوهشگاه صنعت نفت

 معاون مدير كل نفت و فرآورده هاي نفتي آفريقاي جنوبي خواستار شد

 توسعه همكاري هاي مشترك با پژوهشگاه صنعت نفت در زمينه جي تي ال

روز يكشنبه هشتم شهريور ماه معاون مدير كل نفت و فرآورده هاي نفتي كشور آفريقاي جنوبي ضمن بازديد از پژوهشگاه صنعت نفت و ملاقات با مديران اين مركز در خصوص توسعه همكاري هاي بيشتر به بحث و تبادل نظر پرداخت.

تسيلیسو ماكوبلا، معاون مدير كل نفت و فرآورده هاي نفتي آفريقاي جنوبي با بيان اين كه از بدو ورود به جمهوري اسلامي ايران شاهد دستاوردها و توانايي هاي بسياري بوده است، افزود: امروز توانستيم بسياري از فناوري هاي كشور ايران را از نزديك مشاهده كنيم كه به جرات مي توان اذعان داشت كه اين دستاوردها از سطح بسيار بالايي برخوردار هستند.

وي در ادامه افزود: با توجه به بازديد از دستاوردهاي مختلف اين مركز و تمركز بر چندين طرح پژوهشي پژوهشگاه اميدواريم در آينده نزديك بتوانيم همكاري هاي بيشتري را با اين مركز برقرار كنيم.

معاون مدير كل نفت و فرآورده هاي نفتي آفريقاي جنوبي با اشاره به بالا بودن امكانات و تجهيزات اين مركز اظهار داشت: تمامي امكانات در نظر گرفته شده در اين مجموعه علمي بسيار جذاب و عالي به نظر مي رسد و مهم ترين فناوري كه در اين مركز براي ما حائز اهميت است فناوري تبديل گاز به مايع يا همان جي تي ال است.

ماكوبلا تصريح كرد: اميدواريم به زودي متخصصين آفريقاي جنوبي براي بازديد از اين فناوري به ايران سفر كرده و از اين رو بتوانيم براي همكاري هاي بهتر با پژوهشگاه تصميم گيري كنيم.

وي در خاتمه در خصوص هدف از بازديد از دستاوردهاي نفتي ايران گفت: هدف اصلي از سفر به جمهموري اسلامي ايران توسعه همكاري هاي بيشتر در زمينه هاي نفت و انرژي است و پژوهشگاه يكي از مراكزي است كه در آينده تصميم به همكاري با آن را داريم.

 گزارش تصويري اين خبر از طريق http://aparat.com/ripi قابل دسترسي و مشاهده است.

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت