پژوهشگاه صنعت نفت

دكتر كاتوزيان، رييس پژوهشگاه صنعت نفت:

بهره برداري از واحد نيمه صنعتي كك نفتي، نماد همكاري مشترك سازمان هاي توسعه اي است

 

 

 

 

 

همكاري ‌هاي مشترك بين پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) شاهدي از توانمندي ‌هاي كشور و نيز گواه بر اين است كه همكاري‌ هاي مشترك سازمان ‌هاي توسعه ‌اي مي ‌تواند دستاورد هاي ارزنده ‌اي را براي رشد و اعتلاي اقتصاد ملي كشور در بر داشته باشد.

دكتر حميد رضا كاتوزيان، رييس پژوهشگاه صنعت نفت در مراسم رونمايي از اولين فناوري ايراني كك نفتي و افتتاح واحد نيمه صنعتي آن كه روز سه شنبه 31 شهريور ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد از تلاش محققان و متخصصان اين عرصه قدرداني كرد و افزود: پژوهشگاه صنعت نفت و ايميدرو در يك تلاش مشترك توانستند واحد نيمه صنعتي اين فناوري را به بهره برداري برسانند كه شايسته تقدير است.

رييس پژوهشگاه صنعت نفت در ادامه افزود: ايميدرو به عنوان يك سازمان حكومتي- توسعه­اي كه فعاليت‌هاي مهم و ارزنده‌اي را از ديرباز در كشور شروع كرده يكي از اركان اصلي همكاري و كمك براي ايجاد اين واحد نيمه صنعتي بوده است.

كاتوزيان با بيان اينكه اطمينان داريم در آينده توانمندي‌ها و كمك‌هاي اين سازمان مي­تواند فناوري خلق شده را به سطح صنعتي‌سازي نيز برساند، گفت:پژوهشگاه صنعت نفت نيز به عنوان يك سازمان توسعه‌اي كه كار تحقيقات و پژوهش‌هاي علمي و توسعه فناوري را بر عهده دارد در اين فعاليت نقش بسزايي داشته و توانست پايلوت كوچك و پس از آن نيمه صنعتي را به سرانجام برساند.

خاطر نشان مي شود اين مراسم با حضورمهدي كرباسيان، معاون محترم وزير صنعت، معدن و تجارت و رئيس هيات عامل سازمان ايميدرو، برخي از مديران ايميدرو، پژوهشگران، محققان و مديران پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت