پژوهشگاه صنعت نفت

 

پورتال 4 زبانه پژوهشگاه صنعت نفت با هدف توسعه سطح ارتباطات داخلي و بين‌المللي كه علاوه بر زبان فارسي با استفاده از 3 زبان داراي اهميت راهبردي در صنعت نفت منطقه و جهان راه اندازي شده است در هفتمين جشنواره روابط عمومي‌هاي صنعت نفت در بخش ارتباطات الكترونيك در سطح ستاد وزارت‌خانه برترين شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، اولین پورتال چهار‏زبانه ( فارسی، انگلیسی، عربی و روسی) حوزه نفت و گاز در مراسمي كه با حضور بيژن زنگنه، وزير نفت، عباس كاظمي، معاون وزير و مدير عامل شركت ملي پالايش و پخش فراورده‌هاي نفتي ايران، حمیدرضا عراقی،معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران،‌ و مديران ارشد روابط عمومي هاي نفت برگزار شد توانست رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.

اين گزارش حاكي است پورتال چهار‏زبانه پژوهشگاه صنعت نفت به عنوان پورتال بازوی تحقیق و توسعه وزرات نفت ، 27 اردیبهشت سال 93در روز جهانی ارتباطات و روابط ‏عمومی راه اندازی شد.

از آنجايي كه یکی از محورهای اساسی در رشد توسعه اقتصادی کشور گسترش صنعت ارتباطات و روابط‏ عمومی است، پژوهشگاه نیز با درک شيوه‌هاي نوين ارتباطي و فضاي مجازي اقدام به راه ‏اندازی پورتال چهار زبانه کرد که با این روش می‏تواند با صنعت، مخاطبان و ذينفعان در داخل و خارج از کشور ارتباط مناسب‏ تری برقرار کرد.

بر اساس اين گزارش ارايه توانمندي‌هاي پژوهشگاه، اطلاع رساني شفاف،‌ تعامل با ذينفعان و مخاطبان در سطح داخلي و بين‌المللي، عرضه فناوري، سرمايه گذاري و حل مشكلات فناورانه حوزه صنعت نفت و گاز از مهم‌ترين اهداف طراحي و پياده سازي پورتال 4 زبانه پژوهشگاه بوده است.

بر همين اساس همواره پژوهشگاه مصمم است با بهبود ايجاد شده در فضاي همكاري هاي بين المللي بتواند همكاري‌هاي داخلي و خارجي خود را توسعه بخشد و مذاكرات آتي را با جديت بيشتري دنبال كند كه يكي از راه‌هاي شناساندن بزرگترين مركز تحقيقاتي خاورميانه از طريق پورتال 4 زبانه است.

بر اساس اين گزارش پورتال 4 زبانه پژوهشگاه صنعت نفت با نشاني ripi.ir كه در دسترس عموم قرار دارد   شامل 55 هزار لغت 1043 لينک با 74مجموعه است و اين پورتال به معرفي كامل اين بزرگترين مركز فناورانه صنعت نفت پرداخته و اطلاعاتي نظير خدمات و محصولات، ‌دانش‌هاي فني و مالكيت معنوي(پتنت‌ها)،‌ راه‌حل هاي صنعتي و فرصت‌هاي همكاري را ارايه مي‌دهد.

خاطر نشان مي‌شود پورتال 4 زبانه پژوهشگاه صنعت نفت داراي 5 زيرپورتال پرديس بالادستي، پرديس پايين دستي، انرژي و محيط زيست، مركز نشر و مركز همايش‌هاي بين‌المللي است.

گفتنی است، ارتباطات الکترونیک پژوهشگاه صنعت نفت از مجموع 100 امتیاز، 87/5 امتیاز را به خود اختصاص داد و حائز رتبه برتر در این جشنواره شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت