پژوهشگاه صنعت نفت

با محوريت اقتصاد پسا تحريم نفت ؛

دومين همايش ملي تفكر بسيجي، ‌پژوهش و اقتصاد مقاومتي برگزار مي‌شود

 

 

دومين همايش ملي تفكر بسيجي، پژوهش و اقتصاد مقاومتي با رويكرد اقتصاد پسا تحريم در صنعت نفت روز چهارشنبه 16 دي ماه جاري در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت همايش تفكر بسيجي با محورهايي نظير ارتقاء فناوری ملی و حمایت از شرکت های دانش بنیان، جایگاه انرژی در تحقق اقتصاد مقاومتی (چالش ها و راهکارها)،‌ افزایش تولید و صادرات محصولات پتروشیمی و پالایشی به منظورجلوگیری از خام فروشی و پیمانکاری عمومی و توسعه صنعت نفت برگزار خواهد شد.

بر همين اساس موضوعاتي همانند افزایش تولید با اولویت برداشت از میادین مشترک، سرمایه انسانی و اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی و صدور خدمات فنی و مهندسی و محیط زیست، توسعه پایدار و اقتصاد مقاومتی از ديگر محورهاي مهم اين همايش ملي به حساب مي‌آيند.

بر اساس اين گزارش آخرين مهلت ارسال مقالات تا 16 آذر ماه است و علاقه‌مندان مي‌توانند براي ارسال مقالات و دريافت اطلاعات بيشتر به پورتال پژوهشگاه صنعت نفت به نشاني این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدمراجعه كنند.

اين گزارش مي‌افزايد اعلام داوري مقالات 25 آذر ماه خواهد بود و افرادي كه تمايل به ثبت نام براي شركت در همايش را دارند مي‌توانند تا تاريخ 14 دي ماه با مراجعه به پورتال پژوهشگاه و يا با معرفي سازمان‌هاي زيربط اقدام كنند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت