پژوهشگاه صنعت نفت

از سوي دبير‌خانه همايش تفكر بسيجي، پژوهش و اقتصاد مقاومتي اعلام شد؛

مهلت ارسال مقالات تمديد شد

 

 

 

دكتر روح الله قابضي، دبير كميته علمي دومين همايش ملي تفكر بسيجي، پژوهش و اقتصاد مقاومتي از تمديد مهلت ارسال مقالات تا 25 آذر ماه جاري خبر داد.

 وي افزود: با توجه به استقبال گسترده دانشگاهيان، پژوهشگران، مراكز صنعتي، پايگاه‌هاي بسيج و ساير علاقه‌مندان براي شركت در اين همايش، با تصويب كميته علمي  اين همايش،  مهلت ارسال مقالات تا تاريخ مذكور تمديد شد.

دكتر قابضي از علاقه‌مندان درخواست كرد مقالات خود را طبق زمان‌بندي اعلام شده ارسال نمايند و با توجه به نزديك بودن زمان برگزاري همايش، اين تاريخ قابل تمديد نخواهد بود.

ايشان  با بيان اين‌كه هم اكنون مقالات ارسالي به دبيرخانه همايش توسط كميته علمي و همچنين داوران در حال بررسي است، افزود: افرادي كه تمايل به ثبت نام براي شركت در همايش را دارند مي‌توانند تا تاريخ 14 دي ماه با مراجعه به پورتال پژوهشگاه و يا با معرفي سازمان‌هاي ذيربط اقدام كنند.

قابضي در خاتمه به همكاري موثر و تاثير گذار مديريت پژوهشگاه در برپايي اين همايش اشاره كرد و افزود:  اين همايش با رويكرد اقتصاد پسا تحريم در صنعت نفت و ارائه مصاديق عملي اقتصاد مقاومتي روز 16 دي ماه سال جاري در مركز همايش‌هاي بين‌المللي پژوهشگاه صنعت نفت و با سخنراني يكي از شخصيت‌هاي تراز اول كشور افتتاح خواهد شد.

                                                                                                                                                                          اطلاعات بیشتر>>

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت