پژوهشگاه صنعت نفت

با تاييد كارگروه تخصصي دانش بنيان معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري

كسب گواهي دانش بنيان توسط دومين شركت انشعابي پژوهشگاه صنعت نفت

 

 

 

شركت گسترش نانو فناری زاگرس ایرانیان، به عنوان دومين شركت انشعابي پژوهشگاه كه در زمينه نانو فعاليت مي‌كند از كارگروه تخصصي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري موفق به كسب گواهي دانش بنيان شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت گسترش نانو فناری زاگرس ایرانیان با هدف گسترش امکانات تولید و تجاری سازی محصولات نانو احداث شده است و پنج محصول تجاري شده خود را در هشتمين جشنواره و نمايشگاه بين‌المللي فناوري نانو تهران كه در مهر ماه گذشته برگزار شد، به نمايش گذاشت.

بر اساس اين گزارش در این شرکت فعالیت ها بر روی فرآورده هایی متمرکز می باشد که درآنها مواد نانو ساختار از منابع داخل کشور حاصل مي‌شود و از جمله امکانات این شرکت توانمندی در عرصه فناوري تولید مواد نانو ساختار و کاربردهای آن و راه اندازی انواع سیستم های صنعتی است.

اين گزارش مي‌افزايد سه شركت ديگر دانش بنيان پژوهشگاه با نام‌هاي شركت تامين صنعت نفت سامان انرژي، پترو انرژي كيان سپهر و شرکت دانش بنیان نواندیش فناوری تروند با مشاركت و حمايت پژوهشگاه فعاليت‌هاي خود را آغاز كرده‌اند و پنجمين شركت در زمينه تبديلات گازي مراحل ثبت خود را طي مي‌كند.

بر همين اساس توليد و تجاري‌سازي محصولات نانو ساختار كاربردي و بكارگيري صنعتي فناوري نانو، بومي‌سازي، توليد صنعتي و تجاري‌سازي محصولات شيميايي و كاتاليست‌هاي مرتبط و مورد نياز صنايع نفت، گاز و پتروشيمي و ارايه خدمات در حوزه‌هاي فناوري‌هاي حفاري و تكميل چاه و مطالعات چاه، مخزن و ازدياد برداشت و ارايه خدمات طراحي و مهندسي از اهم محورهاي فعاليت اين شركت‌هاي دانش بنيان است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت