پژوهشگاه صنعت نفت

درحاشيه دوازدهمين نمايشگاه بين المللي انرژي كيش؛

برنامه هاي اولين شركت دانش بنيان پژوهشگاه صنعت نفت تشريح شد

 

 

 

 راهبرد پژوهشگاه صنعت نفت حضور مجدانه و تاثيرگذار در حل مشكلات صنعت نفت و گاز كشور است و ما به عنوان اولين شركت دانش بنيان اين مركز، فعاليت هاي خود را بر اين مهم متمركز كرده ايم.

مهندس محمد مهدی جعفری مدیر عامل شرکت دانش بنیان تامین صنعت نفت سامان انرژی در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش در گفتگوی اختصاصی با واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه گفت: این شرکت اولین شرکت دانش بنیان پژوهشگاه بوده و حوزه فعالیت ان کاتالیست و مواد شیمیایی است.

وی در تشریح سیاست های پژوهشگاه مبنی بر تشکیل این شرکت ها گفت: شرکت تامین صنعت نفت سامان انرژی با هدف تبدیل دانش کسب شده توسط پژوهشگاه در چندین سال فعالیت به محصولات دانش بنیان و همچنين بومی سازی و تولید این محصولات و سایر محصولات دانش بنیان مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی با پژوهشگاه همکاری می کند.

جعفري با اشاره به این که تاکنون این شرکت در زمینه های مختلفی با توصیه پژوهشگاه فعالیت کرده، افزود: پروژه تولید روغن سنتزی کمپرسورهاي CNG و مشارکت در تولید تجهیزات طرح مربوط به جمع آوری بخارات بنزین با همکاری شرکت دانش بنیان نانو از مهم ترین فعالیت های این شرکت است.

مدیر عامل این شرکت دانش بنيان در ادامه تصریح کرد: مشارکت در تولید د مول سی فایر و افزایه های مورد نیاز برای استفاده های متفاوت از جمله افزایه های خوردگی و اسید کاری از دیگر برنامه های در دست اقدام این مجموعه است.

جعفری با تاکید بر اینکه اولین شرکت دانش بنیان پژوهشگاه در ارتباط تنگاتنگ با مجموعه های پردیس پایین دستی پژوهشگاه است، گفت: پژوهشکده های کاتالیست، پالایش و پلیمر و مواد شیمیایی این مجموعه ارتباط نزديكي با این شرکت داشته و با توجه به رسالت تعریف شده مقرر است دانش تولیدی این پژوهشکده ها را صنعتی و به بازارها عرضه کنیم.

جعفری در خصوص حضور این شرکت در این نمایشگاه گفت: از آن جایی که پژوهشگاه درصدد است که همواره با قدرت در عرصه صنعت ظاهر شود از این رو شرکت های وابسته به این مجموعه نیز همواره با این مرکز با هدف معرفی محصولات خود به صنعت در رويدادهاي مهم حضور دارند.

وی در خاتمه افزود: هر شرکتی در بدو تشکیل به مسله اقتصادی و سود آوری تمرکز دارد و شرکت ما نیز همین گونه است و امیدواریم با همکاری با پژوهشگاه بتوانیم به اهداف چشم اندازهای ترسیم شده که همان تولید محصولات دانش بنیان با ارزش افزوده بالا است، دست پیدا کنیم.

خاطر نشان مي شود پژوهشگاه صنعت نفت به همراه شركت هاي دانش بينان خود در دوازدهمين دوره نمايشگاه بين المللي كيش حضور فعال دارد.

 

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت