پژوهشگاه صنعت نفت

 

به گزارش واحد خبر و ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، نمایشگاه کتاب ويژه ايام ا... دهه فجر انقلاب اسلامي ايران توسط شوراي فرهنگي و به همت پايگاه علمي تخصصي بسيج شهيد چمران در برپا شده است.

بر پايه اين گزارش درنمایشگاه کتاب دهه مبارک فجر امسال بیش از ۴ هزار عنوان کتاب با موضوعات مختلف علمی، آموزشی، ادبی، تاریخی، مذهبی، روان شناسی وکودک و نوجوان به نمایش گذاشته شده که خريد كتاب‌ها از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار است.

بر اساس اين گزارش برنامه بازید ۲ روزه‌ای به‌ منظور بازدید و خرید از نمایشگاه برای خانواده‌های همکاران تدارک دیده شده تا از اين طريق دسترسی به نمايشگاه براي خانواده بزرگ پژوهشگاه و همگان میسر شود.

ارتقاء سرانه مطالعه در جامعه، ارائه خدمات فرهنگی مناسب ، وارد شدن کتاب در سبد خانوار و فراهم کردن امکانات لازم برای دسترسی آسان‌تر و سریع‌تر و همچنين کاهش هزینه خرید کتاب از اهداف بر پايي اين نمايشگاه بوده و استقبال گسترده جامعه علمي، تخصصي و كاركنان پژوهشگاه از اين نمایشگاه نشانگر نیاز جامعه به این‌گونه برنامه‌های فرهنگی وترویج فرهنگ مطالعه است.

خاطر نشان مي‌شود اين نمايشگاه از روز شنبه ۱۰ بهمن ماه آغاز و تا روز چهارشنبه ۲۱ بهمن در محل كتابخانه و مركز اسناد علمي اين مركز پژوهشي ادامه خواهد داشت.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت