پژوهشگاه صنعت نفت

انتظارات رييس پژوهشگاه صنعت نفت از همايش بين‌المللي موتور:

تغييرات اساسي در طراحي موتور و افزايش راندمان بهره‌وري

 

 

دكتر حميد رضا كاتوزيان، رييس پژوهشگاه صنعت نفت در مراسم افتتاحيه نهمين همايش موتور‌هاي درون سوز و نفت، ضمن خير مقدم به وزير نفت، صاحبان فناوري صنعت نفت و خودرو و مهمانان داخلي و بين‌المللي، فلسفه حضور و مشاركت پژوهشگاه صنعت نفت را در اين رويداد علمي بيان كرد.

وي با اشاره به اين‌كه اين همايش در دوره‌هاي قبلي با عنوان موتور‌هاي احتراق داخلي بر پا مي‌شد، گفت: خوشبختانه با ورود و همكاري پژوهشگاه صنعت نفت به اين موضوع در دو دوره اخير و طرح مسائل مربوط به سوخت و روان‌كار‌ها اين همايش به موتور‌هاي درون‌سوز و نفت تغيير نام يافت و شاهد برپايي آن در كلاس بين‌المللي با حضور مجموعه‌هاي نفتي، صنعت موتور، قطعه سازان و دانشگاهيان هستيم.

وي در ادامه تصريح كرد: اميدواريم نتايج اين همايش مورد بهره‌برداري قرار گرفته و به تغييرات اساسي در طراحي موتور و افزايش راندمان بهره‌وري موتور‌ها منجر شود.

كاتوزيان در خاتمه  افزود: انتظار مي‌رود اين‌گونه همايش‌ها به موضوع عمده‌اي كه كشور با آن درگير است يعني مسئله آلاينده‌هاي ناشي از احتراق كمك كند.

خاطر نشان مي‌شود اين همايش با حضور بيژن زنگنه وزير نفت، سيد مصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و ديگر متخصصان و كارشناسان داخلي و خارجي از 10 كشور در مركز همايش‌هاي بين‌المللي پژوهشگاه برگزار شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت