پژوهشگاه صنعت نفت

 

 

دكتر مايكل ويلهلم، قائم مقام شركت آسيايي FEV آلمان، در حاشيه نهمين همايش بين‌المللي موتور‌هاي درون‌سوز و نفت با اشاره به فعاليت‌هاي اين شركت افزود: اين شركت در زمينه توليد موتور‌هاي محرك خودرو و همچنين توليد موتور‌هاي الكترونيكي يا موتورهايي كه با سوخت‌هاي جديد كار مي‌كنند، فعاليت دارد.

وي در ادامه تصريح كرد: اخيرا گروهي از مهندسان ايراني در اين شركت حضور داشته و اين شانس را براي ما ايجاد كرده‌اند كه از نزديك با قابليت‌ها و توانايي اين افراد آشنا شويم.

قائم مقام شركت آسيايي FEV آلمان با بيان اين‌كه تجربه همكاري با متخصصين ايراني نشان از توانمندي و تجربه بالاي اين افراد بوده است گفت: در ايران جمعيت جوان بسيار است كه علاقه وافري به تحرك دارند  و نقل و انتقال با خودرو‌هاي جديد دارندكه اكنون اين فرآيند با امكانات موجود به خوبي انجام نشده و ايجاد آلودگي مي‌كند.

وي تصريح كرد: هم اكنون اين توانايي وجود دارد كه با فناوري‌هاي پيشرفته دنيا جابه جايي و انتقال افراد با استفاده از موتورهايي طراحي شده نوين به صورت پاك انجام شود.

مايكل ويلهلم ضمن ابراز خرسندي از تعامل شركت خود و همچنين دو كشور آلمان و ايران افزود: در حال حاضر زمينه‌هاي سياسي مناسبي براي فعاليت‌هاي اين دو كشور فراهم شده است كه بتوانيم فناوري‌هاي خود را در بازار بزرگ ايران عرضه كنيم.

وي با تاكيد بر اين‌كه بيش از 10 سال است كه با شركت‌هاي ايراني فعاليت مي‌كنند گفت: فعاليت اين دو كشور هيچ وقت گسسته نشده است و فقط در زمان تحريم‌ها كم رنگ تر شده و اكنون به حالت عادي برگشته است.

قائم مقام شركت اسيايي FEV آلمان افزود: گام بعدي اين شركت در ايران انتخاب نماينده و زير مجموعه اي مناسب براي ايجاد تعامل بهتر و نزديك‌تر با مشتريان است.

وي با بيان اينكه با ايجاد دفتر در ايران درصدد هستيم تا بازار قوي ايجاد كنيم تصريح كرد: خدمات اين شركت همواره در سطح جهان است و مشتريان شركت FEV خودروسازان هستند و اميدواريم بتوانيم نياز مشتريان خود را برآورده كنيم.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت