پژوهشگاه صنعت نفت

با همكاري ايران و AVL آلمان؛

طراحي و ساخت موتور ۳ سيلندر انجام مي‌شود

 

 

دكتر راجر ويلدمن، مدير عامل شركت AVL آلمان در حاشيه نهمين همايش موتور‌هاي درون سوز و نفت كه روز سه‌شنبه ۲۷ بهمن ماه در پژوهشگاه برگزار شد گفت: شركت AVL بزرگ‌ترين شركت طراحي و توسعه موتور‌هاي احتراق داخلي و سيستم‌هاي تست خودرويي در جهان است.

وي در ادامه با اشاره به اين‌كه اين شركت در زمينه خدمات فني و مهندسي فعال است گفت: طراحي و ساخت، توسعه نرم افزارهاي تخصصي و تجهيزات تست مربوط به قواي محركه و خودرو از ديگر خدمات اين شركت به حساب مي‌ايد.

مدير عامل شركت AVL آلمان در ادامه تصريح كرد: طي۱۰ سال گذشته اقدامات بسيار گسترده‌اي در كشور ايران در زمينه‌هاي فني و تخصصي انجام شده و از اين طريق به استانداردهاي روز جهاني اين كشور نزديك‌تر شده است.

اين مقام مسئول به پروژه‌هاي مشترك با ايران اشاره كرد و افزود: جديد‌ترين پروژه‌اي كه با صنايع ايران داريم طراحي و ساخت موتور يك ليتري ۳ سيلندر بنزين سوز است كه تمام ويژگي‌هاي لازم براي يك خودرو پاك و بهينه را دارد.

وي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران درخصوص انتقال فناوري بين دو كشور گفت: در تمامي فعاليت‌ها ميبايست ابتدا همكاري و تعاملات دو جانبه انجام شود و پس از ايجاد اين روند، انتقال دانش فني و فناوري به بهترين شكل ممكن صورت گيرد.

وي در خاتمه اظهار داشت: شركت AVL در اين همايش غرفه اي بر پا كرده و نمونه‌هايي از آخرين دستاوردهاي خود را به نمايش گذاشته كه اين محصولات در ايران و ديگر نقاط جهان قابل استفاده و بهره‌برداري هستند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت