پژوهشگاه صنعت نفت

 

مميزي خارجي پژوهشگاه صنعت نفت با حضور ممیزان  شرکت توف نورد ايران، به‌منظور اطمینان از رعایت کامل و انطباق بندهای استاندارد با فعالیت‌های مرتبط پژوهشگاه برگزار شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت ، پژوهشگاه با گذر موفقیت‌آمیز از این مرحله، در یک اقدام گروهی و­شایسته، موفق شدگواهینامه ­هاي ­بین‌المللی سیستم‌هاي استانداردخود را كه شـاملISO9001:2008،ISO14001:2004، OHSAS18001:2007،ISO/TS29001:2010، ISO10015:1999به مدت یک سال دیگر تمدید كند.

بر همين اساس سرمميز شركت توف نورد ايران نیز ضمن قدردانی از کارکنان پژوهشگاه، تمديد گواهینامه‌هاي استاندارد پژوهشگاه را حاصل تلاش گروهی اين مجموعه دانست و افزود :همواره باید سطح توقع و افق دید را نسبت به مسائل و وظایف محوله بالا برد تا شرایط کنونی برای حفظ استاندارد عملکردها و بهینه کردن عملیات اجرایی حفظ شود و نوآوری، ارائه پیشنهادات جدید و خلاقیت در عمل باید مورد توجه همه واحدهای سازمان قرار گیرد تا تعالی سازمان را شاهد باشیم.

وي در ادامه تصريح كرد: نتایج و دستاوردهای استقرار سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه، موجب ایجاد بستر مناسب در واحد های اجرایی به منظور بهبود مستمر سطح کیفی فرایند ها، توسعه و تعمیم رویکرد فرایند نگر در سطح سازمان به جای نگرش وظیفه گرایی شده است.

سرمميز شركت توف نورد ايران کسب تجربه و سطح آگاهی خوب، را از دستاوردهایي دانست که با انجام ممیزی مراقبتی واحدها و فرایندهای سازمان در قالب سیستم مدیریت یکپارچه بدست مي آيد.

 

 

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت