پژوهشگاه صنعت نفت

با هدف توسعه مشترك فناوري؛

همكاري شركت‌هاي نفتي كره جنوبی با پژوهشگاه صنعت نفت ارتقاء مي‌يابد

 

 

در راستای توسعه همكاري‌هاي دوجانبه پژوهشگاه صنعت نفت و شركت‌ها و موسسات كره‌اي،3 هیئت پژوهشي_ اقتصادي اين كشور جنوب شرقي آسيا  در سفر به ایران، ضمن ملاقات با مقامات ارشد پژوهشگاه از پرديس‌هاي سه‌گانه قطب فناوري صنعت نفت ايران بازديد كردند.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت‌های نفتي کره‌ای با اعزام 3 هیئت عالي‌رتبه و تخصصي بعد از توافق هسته‌ای در تلاشند تا از فضای جدید ایجاد شده در بازار ایران بهره برداری کنند.

طبق  اين اعلام  مديران و كارشناسان، سه شركت كره‌اي اشنوس( Oceanus)، كاي تك( KITECH) و شركت گاز اين كشور (CO Gas) در هفته دوم اسفند به منظور بررسي امكانات اين مركز علمي و همكاري‌هاي آتي در پژوهشگاه حضور يافتند.

در همين راستا  يانگ چئول لي نماينده شركت كاي تك كره با اشاره به اين‌كه اين شركت كره‌اي به عنوان يك موسسه تحقيقاتي فعاليت مي‌كند، افزود: شركت كاي تك با هدف كمك به صنعت اين كشور كره كار مي‌كند و تمامي اهداف آن بر پايه توسعه فناوري و حل مشكلات فناروانه صنعت است.

وي در ادامه با تاكيد بر اينكه در كشور ايران حاضر شده‌ايم تا از نزديك با دستاوردهاي متخصصان و پژوهشگران آن آشنا شويم و با اين مجموعه علمي پروژه مشترك داشته باشيم، اظهار داشت: پژوهشكده گاز، پايلوت‌هاي پرديس پايين دستي و همچنين آزمايشگاه‌هاي مواد از محل‌هايي بودند كه توسط اين هيئت پژوهشي مورد بازديد قرار گرفت.

يانگ چئول لي با بيان اين‌كه در حال حاضر  با هدف توسعه مشترك فناوري ارتباط قوي بين پژوهشگاه و طرف كره‌اي برقرار شده است، افزود: توانايي‌هاي نيروي انساني و تجهيزات منحصر به فرد پژوهشگاه بسيار حايز اهميت بوده و اميدواريم بتوانيم در آينده توسعه همكاري‌هاي بيشتري را در جهت اهداف از پيش تعيين شده دو كشور انجام دهيم.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت