پژوهشگاه صنعت نفت

مدير فروش شركت بين‌المللي سي جي جي فرانسه:

براي همكاري با پژوهشگاه صنعت نفت مصمم هستيم

 

 

دانیل ون هول، مدير فروش شرکت بین المللی سی.جی.جی فرانسه با بیان اینکه در حال حاضر فرصت‌ها و زمینه‌های سرمایه گذاری در بخش صنعت نفت و گاز ایران را بررسی می‌کنیم، و لغو تحریم‌ها زمينه‌ي خوبي را براي همكاري دو شركت ايجاد كرده است افزود:شرکت بین المللی خدمات ژئوفیزیک سی.جی.جی فرانسه که در سال 1931 در پاریس تاسیس شد، در زمینه تهیه اطلاعات لرزه ای، پردازش، تفسیر اطلاعات و نیز تهیه نرم افزارهای پردازش و تفسیر داده ها برای بخش های اکتشاف و تولید نفت و گاز فعالیت می کند و با توجه به تجارب كسب كرده توانسته است در بين 40 كشور دنيا فعاليت كند.

وي در ادامه تصريح كرد: پژوهشگاه صنعت نفت مركزي بسيار تاثير گذار در صنعت به حساب مي آيد كه در انجام فعاليت‌هاي متعدد تحقيق و توسعه‌اي گام‌هاي موثري برداشته است.

اين مقام ارشد با تاكيد بر اينكه حوزه كاري شركت سي جي جي نيز در راستاي تحقيق و توسعه مي‌باشد، گفت: از اين رو براي همكاري با پژوهشگاه صنعت نفت مصمم هستيم و تصميم داريم با برنامه‌ريزي هاي مدون پس از لغو تحريم‌ها دوباره به كشور ايران بازگرديم.

وي در خاتمه افزود: در نشست‌هاي تخصصي برگزار شده توانستيم به يك زبان مشترك براي همكاري‌هاي فناورانه با اين مركز علمي دست پيدا كنيم.

خاطر نشان مي‌شود نمايندگان شركت جي سي سي فرانسه روز سه شنبه 11 اسفند ماه در پژوهشگاه حضور يافته و از نزديك با دستاوردهاي متخصصان و محققان اين مجموعه به خصوص پرديس بالادستي اين مركز آشنا و در خصوص موضوعات علاقه‌مندي مندي جهت تعامل  با پژوهشگاه و  راهكارهاي آن تبادل نظر نمودند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت