پژوهشگاه صنعت نفت

پس از چند دور مذاكره محقق مي‌شود

توافق همكاري توتال فرانسه و پژوهشگاه صنعت نفت

 

 

 

توتال فرانسه براي انتخاب همكار خود در حوزه‌هاي پژوهشي و خدمات فناورانه ايران با پژوهشگاه صنعت نفت در حال مذاكره است.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، مركز خلق و توسعه فناوري وزارت نفت و شركت طراز اول و بين‌المللي توتال از چندي پيش مذاكرات خود را براي چگونگي شكل‌گيري زمينه‌هاي همكاري و استفاده متقابل از توانمندي‌هاي يكديگر آغاز كردند و همچنين بر اساس تفاهم نامه شركت ملي نفت ايران و توتال مبني بر لزوم انتخاب همكار ايراني براي پروژه‌هاي واگذار شده به طرف فرانسوي مديران اين شركت از امكانات پژوهشگاه بازديد و با توانمندي‌هاي منابع انساني اين مجموعه از نزديك آشنا شدند.

بر همين اساس دو مدير از حوزه اكتشاف و توليد اين شركت با تمركز بر حوزه بالادست پژوهشگاه از اين مجموعه بازديد و مذاكراتي را با مديران پژوهشگاه و پرديس بالادستي اين مركز انجام دادند.

بر اساس اين گزارش، مدير برنامه‌ريزي و توسعه شركت توتال در بخش آسياي مركزي و همچنين، مشاور فناوري‌هاي نفتي در بخش خاورميانه و شمال آفريقا در اين بازديد حضور داشتندكه گزارشي از توانمندي‌ها، دستاوردها و زمينه‌هاي همكاري با پژوهشگاه به ايشان ارايه شد.

گفتني است مديران توتال از آزمايشگاه‌هاي مهندسي نفت و علوم زمين از پرديس بالادستي پژوهشگاه بازديد كردند.

خاطر نشان مي‌شود در نيمه اول اسفند ماه سال جاري 10 هيات خارجي از شركت‌هاي مطرح و صاحب نام دنيا با هدف عقد تفاهم‌نامه‌هاي اجرايي در پروژه‌هاي مشترك از پژوهشگاه بازديد كردند.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت