پژوهشگاه صنعت نفت

 

پنجاه و هشتمين شماره پیک پژوهشگاه صنعت نفت، با  تمركز بر رويدادهاي سال 94 و گسترش همكاري‌هاي بين‌المللي و همچنين با موضوعاتي نظير پيشخوان، رويداد، گفت و گوي سلامت، پژوهشگاه از نگاه مديران، روز شمار 94،‌ اخبار پرديس سه گانه و ستاد اين مجموعه،‌ عيدانه با بازنشستگان و همكاران، ورزشي، گردشگري و سلامت و فرهنگي به‌صورت الكترونيكي در 30 صفحه رنگي منتشر شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، سخنراني مهندس زنگنه، وزير نفت در مراسم افتتاحيه نهمين همايش موتورهاي درون سوز و نفت با موضوع "چهار اولويت وزارت نفت در تعامل با صنعت خودرو" خبر اول اين نشريه است و سخن سردبير نيز به موضوع تعامل نفت و خودرو درنقطه پژوهش و فناور پرداخته است.

اين گزارش حاكي است در صفحه رويداد اين نشريه گزارش تفصيلي از نهمين همايش موتورهاي درون سوز و نفت به چشم مي خورد كه به سخنراني‌هاي حميد رضا كاتوزيان، رييس پژوهشگاه، مصطفي مير سليم، عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، امير عباس حسيني، معاون فناوري و روابط بين‌الملل پژوهشگاه،‌فتح اله امي، دبير علمي اين همايش،‌مايكل ويلهلم، قائم مقام شركت آسيايي FEV آلمان و راجر ويلدمن ، مدير عامل شركت AVL آلمان پرداخته است.

همچنين در صفحات ديگر اين نشريه الكترونيكي گفتگويي با موضوع ويترين 94 از نگاه مديران اين سازمان وجود دارد كه مهم‌ترين اتفاقات، چالش‌ها و دستاوردهاي محققان اين مجموعه را بيان كرده‌اند.

اين گزارش مي افزايد كه در بخش اخبار ستاد مصاحبه با عزت ا... كاظم زاده، رييس پژوهشكده مهندسي نفت  و محمد مهدي دستغيب، ‌مسئول طرح انرژي و محيط زيست پژوهشگاه به ترتيب با موضوعات "با فناوري پژوهشگاه هرزروي پايان مي‌پذيرد" و "صيانت از منابع ملي در حوزه صنعت نفت وظيفه اصلي پرديس انرژي و محيط زيست" وجود دارد.

بر پايه اين گزارش در صفحات آخر مي توان قراردادهاي پژوهشگاه با شركاي بين‌المللي را كه در روزهاي پاياني سال رقم خود را ديد.

گفتني است  شماره‌هاي گذشته پيك پژوهشگاه در صفحه اصلي و در قسمت منابع موجود بوده و همچنين پیک شماره 58پژوهشگاه از طریق پورتالwww.ripi.ir قابل دسترسی می باشد.

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت