پژوهشگاه صنعت نفت

 

روز سه شنبه 17 فروردین ماه تفاهم نامه­ای بین سازمان انرژی اتمی و پژوهشگاه صنعت نفت با هدف انجام خدمات مهندسی و عملیاتی، مشاوره­ای، تحقیقاتی و آموزشی در حوزه­های زیست محیطی، پوشش­های صنعتی، بهینه­سازی و مصرف انرژی امضا شد.

بر اساس این گزارش مدت زمان این تفاهم نامه سه سال می­باشد که بر اساس مذاکرات و تعاملات وزارت نفت و سازمان انرژی اتمی شکل گرفته است.

این گزارش می­افزاید انجام خدمات مشاوره و تحقیقاتی در حوزه محصولات نانو ساختار از دیگر موضوعات مورد توافق در این تفاهم­نامه است.

بر همین اساس با توجه به اینکه پژوهشگاه صنعت نفت از سوابق طولانی در پژوهش صنایع بالادستی، پایین دستی و انرژی و محیط زیست برخوردار است، طرفین تمایل و آمادگی خود را برای همکاری و استفاده بهینه از امکانات، استعداد و توانایی های یکدیگر اعلام کرده­اند.

بر پایه این گزارش طرفین دارای توانایی فنی، امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی توانمند هستند و از این رو صلاحیت انجام موضوع تفاهم نامه را دارند.

خاطرنشان می­شود این تفاهم نامه که دارای 11 محور می­باشد میان علی اصغر زارعان، معاون سازمان انرژی اتمی ایران و سیدامیرعباس حسینی قائم مقام پژوهشگاه صنعت نفت در محل سازمان انرژی اتمی به امضاء رسید.

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت