پژوهشگاه صنعت نفت

حضور فعالانه پژوهشگاه در نمايشگاه بيست و يكم نفت تهران

  •  تمركز بر توان داخلي و تبيين شبكه فناورانه بين‌المللي
  •  ارايه 10 اولويت راهبردي منطبق با نياز‌هاي  صنعت نفت
  •  امضاء تفاهم نامه و قرارداد با طرف‏های داخلی و خارجی
  •  عرضه محصولات تجاري شده و فرصت‌هاي همكاري

 

 

پژوهشگاه صنعت نفت در بيست و يكمين نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران با شعار "خلق فناوري، توسعه پايدار"  و با تمركز بر توان داخلي و تبيين شبكه فناروانه بين‌المللي از 16 لغایت 19 اردیبهشت ماه در سالن 14حضور فعالانه‌اي دارد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، از آنجايي كه اهتمام پژوهشگاه حركت همسو با سياست‌هاي كلان صنعت نفت است، در بيست و يكيمين دوره نمايشگاه نفت  نيز برنامه‌هاي راهبردي پژوهشگاه  با تمركز و توجه بيشتر بر نياز‌هاي  صنعت نفت در قالب 10 اولويت مشخص و اساسي در سه حوزه بالادستي، پايين دستي و انرژي و محيط زيست ارايه مي‌شود.

در همين راستا و با توجه به موضوع ازدياد برداشت به عنوان يك راهبرد ملي كه در سياست‌هاي ابلاغيه اقتصاد مقاومتي و برنامه ششم توسعه مورد تاكيد مي باشد، پژوهشگاه ضمن اجراي مسئوليت مديريت توسعه پژوهش محور ميدان فوق عظيم اهواز و با هدف تحقق توسعه و انتقال فناوري مورد نياز  در قرارداد‌هاي نفتي، خود را به عنوان شريك مطمئن براي همكاري با شركت‌هاي معتبر بين‌المللي E&P معرفي مي‌كند.

از اين رو پژوهشگاه صنعت صنعت نفت آخرین پیشرفت‏ها، دستاوردها و نتایج حاصله از فعالیت‏های محققان و پژوهشگران پرديس بالادستي را در سه حوزه مدل‌سازي سيستم‌هاي نفتي، سرشت نمايي جامع مخزن و خدمات و محصولات فناورانه ارايه مي‌كند.

از آن‌جايي كه تجاري‌سازي و توسعه فناوري يكي از راهبرد‌هاي اساسي پژوهشگاه به حساب مي‌آيد پرديس پايين دستي دستاوردها و توانمندي‌هاي خود را به صورت سه اولويت شيرين‌سازي، ارتقاء نفت خام و فرآورده‌ها و نمك‌زدا به معرض نمايش مي‌گذارد.

اين گزارش مي‌افزايد در حوزه انرژي و محيط زيست، اين مجموعه با پروژه‌هاي اجرا شده خود در 4 حوزه مديريت آب، مديريت پسماند، مديريت خوردگي و مديريت كربن در نمايشگاه حاضر خواهد شد.

گفتنی است در اين نمايشگاه امضاء توافقنامه‏ها با شرکت‏های داخلي و خارجي، در قالب رويكرد‌هاي مشخص و ذكر شده امضاء خواهد شد.

خاطر نشان مي‌شود عرضه محصولات اولويت‌دار و تجاري‌شده از ميان محصولات توليدي از ديگر اقدام پژوهشگاه به حساب مي‌آيد.

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت