پژوهشگاه صنعت نفت

از سوي پژوهشگاه صنعت نفت؛

11 فرصت همكاري و سرمايه گذاري در نمايشگاه بيست و يكم نفت تهران ارايه مي‌شود

 

 

11 فرصت همكاري و سرمايه‌گذاري پژوهشگاه در 3 محور "شریک مطمئن برای شرکت­های E&P بین المللی" در حوزه صنايع بالادستي، "توسعه و تجاري‌سازي فناوري" در صنايع پايين دستي و "متعهد به توسعه پايدار" در حوزه محيط زيست و انرژي در بيست و يكمين نمايشگاه نفت تهران ارايه مي‌شود.

نمايشگاه بيست و يكم نفت تهران با شعار سرمايه و انتقال فناوري  فرصت بسیار مناسبی برای شکل گیری و گسترش همکاری با شرکت‌های داخلي و خارجی در حوزه‌هاي فعاليتي مراكز پژوهشي و تحقيقاتي به منظور بومی سازی دانش‌های فنی مورد نیاز صنعت نفت کشور ، توسعه فناوري‌هاي ملي و همچنين ايجاد بستري مناسب براي  ارايه توانمندي‌ها و همكاري‌هاي دو يا چند جانبه با صاحبان فناوري است.

11 فرصت فناورانه پژوهشگاه با تمركز بر استفاده حداكثري از توان داخلي، شكل‌گيري و گسترش همكاري دو يا چند جانبه با صاحبان طراز اول فناوري دنيا براي پاسخگوي به نياز‌هاي اساسي صنعت نفت و گاز كشور، تعريف شده است تا از فرصت حضور گسترده شركت‌ها و موسسات داخلي و خارجي با هدف تحقق اولويت‌هاي صنعت نفت بهره‌ حداكثري حاصل شود.

5 فرصت همكاري در حوزه پايين دستي

در حالي‌كه پژوهشگاه صنعت نفت با صدور دانش فني و خدمات مهندسي 9 واحد پالايشگاهي اولين تجربه برون مرزي خود را در زمينه صادرات خدمات فناورانه تجربه مي‌كند و با توجه به اولويت‌هاي حوزه پايين‌دستي نفت، اين مركز پژوهشي، LNG - مایع سازی در مقیاس کوچک، Mini-Refinery - پالایشگاه­های کوچک، GTL - تبدیل گاز به سوخت مایع، Condensate Treatment – فرآورش میعانات گازی و HDS را به عنوان 5 فرصت جذاب همكاري با شركاي داخلي و خارجي ارايه مي‌كند.

4 فرصت همكاري در حوزه بالا دستي

بر همين اساس پژوهشگاه صنعت نفت فرصت‌هاي همكاري و سرمايه‌گذاري در حوزه بالادستي را  در 4 حوزه فناوری نانو در سيالات حفاري چاه‌هاي هيدروكربني، طراحي نوين ساخت سيالات حفاري سبك و فوق سبك، سيستم‌هاي منحرف كننده محلول‌هاي  اسيدكاري براي كاهش افت توليد در مخازن عملياتي و نرم افزارهای تخصصی حوزه بالادستی در نمايشگاه ارايه مي كند.

گفتني است نرم‌افزارهاي قابل ارايه اين پرديس شامل پیش‌بینی میزان تشکیل آسفالتین پارس PAPSim، مدل ساز حوضه‌های رسوبی پارس یک بعدیPBM-1D و نرم افزار مديريت چاه پارسPWM است.

2 فرصت همكاري در زمينه انرژي و محيط زيست

کاهش شدت مصرف انرژی در مجتمع های پتروشیمی  و جاذب لكه هاي نفتي دو موضوع براي ايجاد فرصت همكاري با شركت‌هاي داخلي و خارجي در زمينه انرژي و محيط زيست به شمار مي‌رود.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت