پژوهشگاه صنعت نفت

پژوهشگاه در نمايشگاه نفت تهران ؛

17 سند همكاري با طرف‌هاي داخلي و خارجي امضاء مي‌كند

 

 

17 قرارداد، توافق و تفاهم نامه پژوهشي ميان پژوهشگاه صنعت نفت و طرف‌هاي داخلي و خارجي آن  در راستاي راهبردهاي صنعت نفت و برنامه‌هاي راهبردي پژوهشگاه در سه حوزه بالادستي، پايين دستي و انرژي و محيط زيست در بیستمین و يكمين نمایشگاه بين‌المللي نفت تهران امضاء مي‌شود.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، روز پنج شنبه 16 ارديبهشت ماه، موسسه علوم زمینی و منابع معدنی كره (KIGAM) قرار است در اين نمايشگاه توافقاتي را در حوزه كاري طرفين كه بيشتر بر حوزه‌هاي بالادستي معطوف است را با پژوهشگاه به امضاء رساند و همچنين مي توان به 5 مورد موافقت‌نامه همكاري شركت نفت مناطق مركزي و موافقت‌نامه همكاري مشترك علمي و پژوهشي با مديريت اكتشاف شركت ملي نفت ايران در روز اول نمايشگاه اشاره كرد.

همچنين تفاهم نامه بررسي رخساره‌ها، محيط رسوبي، چينه‌نگاري سكانسي و فرآيند‌هاي دياژنتيكي كنترل‌كننده خواص مخزني در سازند‌هاي مزدوران و شوريچه در ميدان گازي خانگيران و گنبدلي حوضه رسوبي كپه داغ، شمال شرق ميان پژوهشگاه و دانشگاه فردوسي مشهد در روز اول به امضاء خواهد رسيد.

اين گزارش مي‌افزايد روز جمعه 17 ارديبهشت ماه نيز پژوهشگاه و تفاهم نامه همكاري مشترك براي شركت در اجراي پروژه‌هاي ازدياد برداشت از مخازن نفت و گاز EOR، جمع آوري ذخيره‌ساز co2 با شركت راهبرد انرژي البرز منعقد مي‌كند.

همچنين روز يكشنبه 19 ارديبهشت ماه، تفاهم نامه علمي، آموزشي و پژوهشي با شركت توسعه و ارتقاي ايمني نيروگاهي اتمي( توانا)، دو تفاهم نامه در زمينه‌هاي اصلاح كيفيت لجن بيولوژيك با استفاده از سامانه آب‌گيري براي توليد كود مصرفي در مجتمع و بررسي رسوب‌گذاري و رشد جلبكي و روش‌هاي كنترل آن در تاسيسات سرمايش و گرمايش با مجتمع آموزشي محمود آباد به امضاء مي‌رسد.

براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده روز يكشنبه نيز تفاهم‌نامه سه ‌جانبه‌اي ميان پژوهشگاه، شركت ملي گاز ايران و شركت اكسون شيمي جنوب با موضوع ساخت صنعتي و بومي‌سازي آنتي فوم پايه سيليكوني امضاء مي‌شود.

اين گزارش مي افزايد پژوهشگاه با سازمان انرژي اتمي  در زمينه طراحي و ساخت يك دستگاه سانتريفيوژ كه چندي قبل تفاهم‌نامه آن به انجام رسيده بود در غرفه اين مجموعه در نمايشگاه به امضاء خواهد رسيد.

گفتني است پژوهشگاه وشركت سروك كيش در حوزه صنايع بالادستي و شركت نفت مناطق مركزي ايران و دانشگاه فردوسي مشهد با اين مجموعه موافقت‌نامه سه جانبه‌اي امضاء مي‌كنند.

 

 

 

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت