پژوهشگاه صنعت نفت

پژوهشگاه و دانشگاه فردوسی مشهد موافقت نامه همکاری امضا کردند

 

 

 

موافقت نامه ای روز پنج شنبه 16 اردیبهشت ماه در محل غرفه پژوهشگاه در نمایشگاه نفت تهران بین پژوهشگاه و دانشگاه فردوسی مشهد به امضاء رسید.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت مدت این موافقت نامه 18 ماه بوده و مواردی نظیر مراحل برداشت و مطالعات زمین شناسی، مطالعات آزمایشگاهی مورد بررسی قرار می گیرد.

این گزارش می افزاید عناوینی همچون مطالعات آزمایشگاهی و ژئوشیمیایی سطح الارضی و تحت الارضی و ارائه مدل چینه نگاری محیط رسوبی در این موافقت نامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

علی اکبر اکبری رییس مالکیت فکری دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه ظرفیت های علمی و پژوهشی این دانشگاه در حوزه نفت و گاز دارای سابقه بسیار بالایی است گفت: پژوهشگاه صنعت نفت مجموعه توانمندی است و امیدواریم با همکاری این مجموعه بتوانیم در مسیر اقتصاد مقاومتی گام برداریم

سیدامیرعباس حسینی معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه صنعت نفت در ادامه این مراسم افزود:  در این تفاهم نامه مطالعات مخزنی در حوزه کپه داغ که در شمال شرق ایران قرار دارد با تمرکز بر میدان گازی خانگیران و گنبدلی بین پژوهشگاه و دانشگاه فردوسی مشهد انجام شد.

حسینی یکی از ماموریت های اصلی پژوهشگاه را گسترش شبکه فناورانه داخلی با استفاده از ظرفیت دانشگاه های توانمند مرتبط با حوزه صنعت نفت دانست و افزود: دانشگاه فردوسی مشهد جزء دانشگاههای برتر کشور است که امیدواریم در قالب این همکاری این ظرفیت ها هم افزایی یافته و پروژه های دیگری نیز شکل گیرد.   

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت