پژوهشگاه صنعت نفت

استاد دانشگاه دلفت هلند:

فناوریهای ازدیاد برداشت را با همکاری پژوهشگاه گسترش می دهیم

 

 

 

پرفسور پاچلی زیتا استاد دانشگاه دلفت هلند ، شریک بین المللی  پژوهشگاه که در غرفه این مجموعه در نمایشگاه بین المللی نفت تهران حضور دارد با بیان اینکه این دانشگاه یکی از دانشگاه های معتبر هلند است گفت: این دانشگاه از مراکز فنی بوده و در زمینه علوم زمین و مهندسی نفت دارای متخصصین بسیار با تجربه ای است.

وی  در ادامه به فعالیتهای پژوهشگاه صنعت نفت اشاره کرد و گفت: این مجموعه همواره در زمینه های متعدد نفت و گاز فعالیت می کند و در این حوزه ها توانمند و صاحب تجربه است.

پاچلی زیتا با بیان اینکه پژوهشگاه صنعت نفت مرکزی خوش نام در حوزه فناوری به حساب می آید اظهار داشت: از اینکه پژوهشگاه را بعنوان شریک و همکار بین المللی خود انتخاب کرده ایم بسیار خوشحالیم.

وی  ادامه داد : دانشگاه دلفت هلند با تمرکز بر توسعه صنایع نفت و گاز و مطالعات میدانهای نفتی با پژوهشگاه همکاری می کند و همچنین تلاش می کنیم با همکاری یکدیگر از فناوری های جدید برای توسعه در زمینه های نامبرده استفاده کنیم.

پاچلی زیتا در خاتمه تصریح کرد: امیدواریم با استفاده از تعامل دوجانبه بتوانیم دانش فناوری ازدیاد و بهبود برداشت را در این میادین بزرگ ایران گسترش دهیم.

 

 

 

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت