پژوهشگاه صنعت نفت

با هدف اجرایی شدن تفاهم نامه فی مابین ؛

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با مدیران پژوهشگاه مذاکره کرد

 

 

 

سید صالح هندی، مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران،روز شنبه 18 اردیبهشت ماه با حضور در غرفه پژوهشگاه، به حضور این مجموعه در نمایشگاه بیست و یکم نفت تهران اشاره کرد و گفت: پژوهشگاه صنعت نفت همواره یک سازمان درجه یک محسوب می شود و امسال نیز در بهترین موقعیت دارای غرفه است .

وی ادامه داد: این مجموعه همانند سال های گذشته با امکانات کامل و بسیار حرفه ای و با ارایه پیش خبرهای قبل از نمایشگاه توانمندی های متخصصان حوزه های مختلف کاری خود را ارایه کرده است.

هندی به تفاهم نامه ای که روز پنج شنبه 16 اردیبهشت ماه بین پژوهشگاه و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به امضا رسید اشاره کرد و گفت: امروز با روسای پردیس بالادستی و انرژی و محیط زیست پژوهشگاه به منظور ارایه راهکارهای اجرایی این تفاهم نامه بحث و تبادل نظر انجام شد.

وی با بیان اینکه این تفاهم نامه باید سریع تر انجام شود اظهار داشت: امیدواریم با پیگیری های انجام شده این تفاهم نامه به سرانجام برسد .

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه حیطه کاری این مجموعه حوزه بالادستی نفت است، گفت: بر همین اساس 80 درصد فعالیت های مرتبط با این تفاهم نامه با همکاری پردیس بالادستی و بخش دیگر آن نیز توسط پردیس انرژی و محیط زیست پیگیری و انجام خواهد شد.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت