پژوهشگاه صنعت نفت

در بازدید از نمایشگاه نفت صورت گرفت؛

ارزیابی عالی معاون رییس جمهور از پژوهشگاه صنعت نفت

 

 

امین زاده، معاون حقوقی رئیس جمهور، پیش از ظهر روز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه از غرفه پژوهشگاه صنعت نفت بازدید و مذاکره ای با معاون فناوری و روابط بین الملل این مجموعه داشت.

معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه پژوهشگاه را در این نشست کوتاه عالی ارزیابی کرده ام ظهار داشت زمانیکه صنعتگر، تولیدکننده و سازنده ایرانی بتواند مبتنی بر پژوهش، ساخته خود را به بازار تولید عرضه کند ارتباط پژوهش با تجارت شکل گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه پژوهش و تجارت لازم و ملزوم یکدیگر اند بیان داشت: امیدوارم پژوهشگاه در شرایطی فعالیت خود را ادامه دهد که دستاوردهای آن به صنعت کشور و منطقه کمک کرده  و بتواند فناوری و دانش های فنی خود را تجاری سازی کند.

سیدامیر عباس حسنی معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه در این نشست ماموریت های جدید پژوهشگاه، موضوع تجاری سازی فناوری و شرکتهای اقماری دانش بنیان را مطرح و افزود: این موضوع توجه معاون حقوقی رئیس جمهور را به خود جلب کرد و ایشان تاکید برای رفع موانع و مشکلات این مسئله داشت.

حسینی در ادامه تصریح کرد: انتقال فناوری و موضوع شرکای خارجی پژوهشگاه و نقش این مجموعه در موضوع انتقال فناوری از دیگر مباحثی بود که در این نشست مطرح شد.

وی با بیان اینکه مقرر شد طی جلساتی مشترک با شرکتهای بهره بردار موضوعات مرتبط با خلق درون زا و تجاری سازی آن ارائه شود گفت: موضوع انتقال فناوری در قالب معاونت پژوهشی مهندسی وزارت نفت در پیوست فناوری قراردادهای نفتی وجود دارد و قرار شد پژوهشگاه در همان قالب نیز گزارشات خود را ارائه کند.

 

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت