پژوهشگاه صنعت نفت

از سوم مرداد ماه؛

سومين دوره اردوي فرزندان كاركنان پژوهشگاه صنعت نفت برگزار مي‌شود

 

 

اردوي تابستاني فرزندان كاركنان پژوهشگاه صنعت نفت از روز سوم مرداد تا دهم شهريور با هدف توسعه مهارت، تعلق سازماني و توسعه ارتباط با كاركنان و خانواده‌ها، برنامه‌ريزي مناسب براي اوغات فراغت فرزندان كاركنان و ايجاد فضاي شاد و فرهنگي در اين مركز به مدت 6 هفته برگزار خواهد شد.

به گزارش واحد ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت اردوي تابستاني فرزندان كاركنان به پيشنهاد شوراي فرهنگي و تصويب رييس پژوهشگاه با همكاري معاونت پشتيباني و ارتباطات در دو بخش فرهنگي و ورزشي براي دانش آموز دختر و پسر پايه اول تا نهم در 4 گروه برگزار مي‌شود.

بر اساس اين گزارش كلاس‌هاي ورزشي در پنج رشته فوتبال، شنا، واليبال، شطرنج و پينگ پنگ و همچنين دوره‌هاي فرهنگي در پنج بخش شعر و ادب، طراحي، چرتكه، عكاسي و بازديد از بخش‌هاي پژوهشگاه در نظر گرفته شده است.

همچنين با توجه به جذابيت‌هاي پژوهشي و فضا‌هاي مختلق در پژوهشگاه، متناسب با پايه‌هاي تحصيلي دانش‌اموزانبازديد از مراكز مختلف در برنامه قرار گرفته شده است.

بر پايه اين گزارش در پايان دوره نمايشگاهي از آثار و مهارت‌هاي دانش‌ آموزان با حضور فرزندان و والدين آن‌ها برگزار و همچنين مسابقات فرهنگي و ورزشي در هر رشته برگزار و به سه نفر برتر در مراسم اختتاميه جوايزي اهدا خواهد شد.

بر اساس آمار به دست آمده پيش بيني مي‌شود 200 نفر در اين دوره ثبت نام كنند و لازم به ذكر است هر دوره فرهنگي 11 جلسه است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت