پژوهشگاه صنعت نفت

ابتکار، رییس سازمان حفاظت از محیط زیست:

پتاسیل­ های پژوهشگاه صنعت نفت در برنامه­ های زیست محیطی مورد استفاده قرار می گیرد

 

 

سازمان حفاظت از محیط زیست و پژوهشگاه صنعت نفت ارتباط خوبی دارند و توانمندی ها و پتانسیل دانشمندان این مجموعه تحقیقاتی و پژوهشی مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرد.
معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست روز دوشنبه ١١ مردادماه در همایش پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران ضمن اظهار این مطلب گفت: ما با مجموعه نفت و پژوهشگاه صنعت نفت همکاری های خوبی می توانیم، داشته باشیم و در مطالعات و پژوهش های مورد نیاز از توانایی های این مجموعه عظیم پژوهشی استفاده خواهیم کرد همچنین که از طرح های آنان در برنامه های کاهش آلودگی بهره برداری کرده ایم.
ابتکار در ادامه گفت: امروزه استفاده از توانمندی های دانش بنيان در عرصه مقابله با آلودگی هوا از اهمیت بسیاری برخوردار است، چون آلودگی هوا فقط به محیط زیست مربوط نیست بلکه زندگی تک تک انسانها را تحت تاثیر قرار می دهد و حتی آسیب هایی نیز به اقتصاد ملی وارد می کند.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پایان گفت: تلاش های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران برای کاهش مصرف سوخت های فسیلی و سنگین به ویژه در نیروگاه ها بسیار موثر بوده است، به طوریکه امروز در کلان شهرهای کشور تعداد روزهای پاک و سالم رو به افزایش است، هرچند موضوع گرد و غبار مانع تداوم هوای سالم در شهرها شده است.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت