پژوهشگاه صنعت نفت

عصر امروز؛

رييس كل ديوان محاسبات كشور از پژوهشگاه صنعت نفت بازديد مي‌كند

 

 

با هدف آشنايي با صنعت عظيم نفت و همچنين بزر‌گ‌ترين مركز تحقيقاتي خاورميانه، دكتر عادل آذر، رييس كل ديوان محاسبات كشور عصر روز چهارشنبه 10 شهريور ماه از پژوهشگاه صنعت نفت بازديد مي‌كند.

به گزارش ارتباطات پژوهشگاه، از آنجايي كه اين مركز داراي ساختاري منسجم، چند رشته اي در حوزه هاي متفاوت صنعت نفت است و تمامي تخصص‌ها نظير بالادست، پايين دست و انرژي و محيط زيست را در بر مي‌گيرد، مورد استقبال بسياري از مديران و متخصصان است.

بر همين اساس در روز دهم شهريور ماه عادل آذر، از آزمايشگاه‌هاي مغزه، حفاري‌،سيالات مخازن و همچنين طرح مروارديد در پرديس بالادستي پژوهشگاه بازديد مي‌كند.

بر پايه اين گزارش، بازديد از پرديس پايين دستي اين مجموعه نيز در دستور كار ايشان بوده و واحد‌هاي نيمه صنعتي پارسي سول، گوگرد كشاورزي، نانو، جي تي ال، نمك‌زدا و كك نفتي كه نماد متمايز پژوهشگاه در تجاري‌سازي دستاوردهاي پژوهشي و حل مشكلات فناورانه و ارايه خدمات به صنعت است نيز مورد بازديد قرار خواهد گرفت.

همچنين آزمايشگاه‌ پاك‌سازي آب و خاك، انگشت نگاري آلوده‌هاي نفتي خزر و آزمايشگاه آناليز سوخت از حوزه انرژي و محيط زيست نيز از ديگر بخش‌هايي است كه توسط رييس كل ديوان محاسبات كشور بازديد خواهد شد.

گفتني است پس از بازديد 2 ساعته از پرديس‌هاي سه‌گانه پژوهشگاه صنعت نفت، در نشستي با حضور رييس، معاونين و روساي پرديس‌ها گزارشي از دستاوردها و توانمند‌ي‌هاي اين مجموعه بزرگ ارايه مي‌شود.

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت