پژوهشگاه صنعت نفت

با هدف انعكاس اخبار روزآمد فناورانه انرژي؛

"شبكه خبري پژوهشگاه صنعت نفت" رونمايي شد

 

 

شبكه خبري پژوهشگاه صنعت نفت با تمركز بر دستاوردها، فعاليت‌ها و تازه‌هاي فناورانه حوزه انرژي و با هدف تبيين جايگاه مراكز پژوهشي در توسعه ملي و تعاملات بين‌المللي و اطلاع‌رساني دقيق و روشن از خلق و توسعه فناوري با توجه به توان داخلي و معرفي بيشتر پژوهشگاه در عرصه داخلي و بين‌المللي با حضور دكتر كاتوزيان، رييس پژوهشگاه رونمايي شد.

به گزارش ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، همگام با توسعه چشمگیر تعاملات داخلی و بین المللی پژوهشگاه و افزایش چشم‌گير ارتباط با اصحاب رسانه و اخبار تولیدی درسه سال اخیر، ارتباط دوسویه با رسانه‌ها و سایت‌های خبری و پرداختن به این حوزه بطور تخصصی ضرورت پیدا کرده و اين امر باعث طراحي و پياده سازي " شبکه خبری پژوهشگاه صنعت نفت شده و در روز يك‌شنبه 11 مهر‌ماه نيز راه‌اندازي شد.

بر همين اساس اين پورتال خبري علاوه بر انعکاس رویدادهای سازمان دربخش‌های مختلف ستاد، صف و اخبار عمومی پژوهشگاه، با دیگر بخش های علمی، پژوهش‌های فناورانه، ستادی وعملیاتیصنعت نفتدر تعامل بوده و اخبار اين حوزه را نيز منعكس مي‌كند.

اين گزارش مي‌افزايد "شبكه خبری پژوهشگاه صنعت نفت" ، هم گام با رویدادهای حوزه نفت و انرژی در ایران و جهان، امکان و شرایط تعامل گسترده با اصحاب رسانه، کاربران عضو، مخاطبین و علاقمندان به پیگیری این اخبار را فراهم مي‌آورد و به صورت پویا، این امکان را با بهره گیری از آخرین شیوه های اطلاع رسانی ممكن مي‌كند.

اين گزارش حاكي است شبكه خبري پژوهشگاه صنعت نفت از اين پس به عنوان روزآمد فناورانه انرژي مطرح مي‌شود و اولين و تازه‌ترين اخبار مرتبط با حوزه نفت و انرژي از طريق اين شبكه قابل مشاهده است.

همچنين بكارگيري‌ شيوه‌هاي نوين ارتباط الكترونيك، اطلاع رساني به روز و ايجاد زمينه براي تعامل برون سازماني، طراحي جذاب، دسترسي آسان به اطلاعات از نكات حايز اهميت اين شبكه خبري است.

شايان ذكر است پيشنهاد راه‌اندازي اولين شبكه خبري در حوزه فناورانه انرژي همزمان با رونمايي اولين پورتال چهار زبانه (فارسي، عربي، انگليسي، روسي) حوزه نفت و گاز در ارديبهشت ماه سال 93 از سوي ارتباطات اين مجموعه ارايه و مورد استقبال و حمايت، دكتر نعمت‌الهي، مدير كل روابط عمومي وزارات نفت نيز قرار گرفت.

گفتني است علاقه‌مندان مي‌توانند از روز يك‌شنبه 11 مهر ماه با مراجعه به نشاني news.ripi.ir به شبكه خبري پژوهشگاه صنعت نفت دسترسي پيدا كنند.

  

خبرنامه

در صورت تمایل به دریافت خبرنامه لطفا ابتدا فرم عضویت را تکمیل نمائید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد.© 2019

طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت